امروز سه شنبه  ۲۷ مهر ۱۴۰۰
ریچارد مدهرست و میهمانش بررسی می‌کنند؛
ریچارد مدهرست و میهمانش بررسی می‌کنند؛

جنگ آمریکا با تروریسم و نتایج فاجعه‌بارش

۱۴۰۰/۰۶/۲۱- ۱۴:۵۶
برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» ( The Communiqué with Richard Medhurst) به بررسی نتایج فاجعه‌بار اقدامات آمریکا در جهان به بهانه جنگ علیه تروریسم اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «اعلامیه با ریچارد مدهرست» در برنامه این هفته به بهانه بیستمین سالگرد ۱۱ سپتامبر، که باعث مرگ ۳ هزار آمریکایی شد، نگاهی دارد به نتایج اقدامات دولت ایالات متحده در واکنش به این حادثه تروریستی.
ریچارد مدهرست مجری برنامه در گفت و گو با مری آن رایت، تحلیلگر مسائل بین‌المللی نتایج فاجعه اقدامات آمریکا را در واکنش به حادثه ۱۱ سپتامبر و لشکرکشی به کشورهای مختلف که به مرگ و آوارگی میلیونها نفر منجر شده است، مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.
میهمان برنامه همچنین درباره تقویت گروه‌های تروریستی مانند القاعده و داعش در پی این اقدامات ایالات متحده سخن می‌گوید.
ریچارد مدهرست با مری آن رایت درباره خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان، استقرار طالبان، آینده این کشور و واکنش‌های جهانی نیز پرسش‌هایی را در میان می‌گذارد.
برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» به کارگردانی ساتراپ شجاعی دوشنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی‌وی می‌رود و بازپخش این برنامه سه‌شنبه ساعت ۰۵:۰۰، ۱۹:۰۰ و ۰۳:۰۰، چهارشنبه ساعت ۰۸:۰۰، پنجشنبه ساعت ۱۴:۰۰ و روز جمعه ساعت ۲۳:۰۰ خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما