امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

چگونه در «پیچینگ» جشنواره تلویزیونی مستند ثبت نام کنیم؟

مشاهده ۵۸
۱۴۰۰/۰۶/۲۲- ۰۹:۱۵
بخش جنبی پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند اختصاص به دریافت طرح از مستندسازان (پیچینگ) دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه مستند سیما در نظر دارد به منظور حمایت از مستندسازان جوان، متعهد و خلاق و همچنین برقراری عدالت رسانه‌ای با بازتعریف چرخه تولید، در بخش جنبی پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند شرایط ارائه طرح (پیچینگ) را فراهم کند.

بر این اساس، مستندسازان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت جشنواره به نشانی festdoctv.ir فرم ثبت طرح بخش پیچینگ را تکمیل کنند.

برای پذیرش طرح‌ها باید بخش‌های Tag line که در واقع ایده ممتاز، موجز و شعارگونه‌ طرح است (حداکثر در یک جمله کوتاه 7 تا 10 کلمه‌ای)، Log line یا خلاصه کوتاه یک جمله‌‌ای (حداکثر در 30 کلمه)، خلاصه طرح (‌150 کلمه‌)، مدت زمان تولید، پیش‌بینی هزینه پروژه و سوابق کاری به صورت کامل نوشته شود.

هم‌چنین مستندسازانی که تجربه تولید مجموعه مستند را دارند می‌توانند در بخش مجموعه مستند ثبت‌نام و ثبت طرح انجام دهند، برای پذیرش طرح در این بخش حتماً باید تجربه تولید یک مجموعه مستند را داشته باشند.

براین اساس، در بخش مستند «تک قسمتی» 5 طرح و در بخش «مجموعه مستند» 3 طرح قابل ثبت‌نام و ارائه است. سامانه بخش پیچینگ تا پایان مهر ماه 1400 باز بوده و بعد از این تاریخ به هیچ عنوان امکان دریافت طرح وجود ندارد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما