امروز سه شنبه  ۲۷ مهر ۱۴۰۰

گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر بلندای دنا

مشاهده ۱۰۲
۱۴۰۰/۰۶/۲۳- ۱۳:۳۱
نشست هماهنگی مسئولان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای استان با هدف اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امیر رئوف، مدیرکل شبکه استانی دنا در این نشست که مسئول کنگره شهدا و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و  مشاور امور ایثارگران استانداری نیز حضور داشتند، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شبکه استانی دنا امسال نیز همچون سال های گذشته برنامه‌های متنوعی را به مناسبت هفته دفاع مقدس تدارک دیده است. رئوف افزود: به این منظور برنامه «شب های شیدایی» با حضور فرماندهان و سرداران و یادگاران دوران دفاع مقدس تولید و پخش می‌شود. وی گفت: این مجموعه در 10 تقدیم مخاطبان خواهد شد که هفت قسمت آن از شبکه یک سیما و سه قسمت دیگر نیز از شبکه استانی دنا روی آنتن می رود. مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه تعامل سپاه فتح و بسیج کهگیلویه و بویراحمد با صدا و سیمای استان را بسیار سازنده و مهم ارزیابی کرد و افزود: ظرفیت های بسیار خوبی برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس و سایر حوزه‌ها وجود دارد.

برومند زاده، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تقدیر از دست اندرکاران شبکه استانی دنا گفت: هر چند به دلیل شرایط کرونایی امکان برگزاری برنامه‌های جمعی در هفته دفاع مقدس وجود ندارد اما به تناسب ایام این هفته، برنامه‌های متنوعی پیش بینی شده است. برومند زاده، تولید و پخش برنامه «شب های شیدایی» از شبکه استانی دنا با حضور فرماندهان پیشکسوت دوران دفاع مقدس را گام مهمی در تبیین رشادت ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان استان در دوران جنگ تحمیلی برشمرد و افزود: بسیاری از خاطرات و اتفاقات آن دوران توسط این فرماندهان برای نسل نوجوان و جوان امروزی روایت می‌شود.

در کنار تولیدات مختلف رادیویی و تلویزیونی و محتوای مناسب فضای مجازی، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و آزادگان کهگیلویه و بویراحمد، دعوت از خانواده‌های شهدا و فرماندهان لشکری و کشوری برای شرکت در برنامه‌های شبکه استانی دنا از دیگر اقدامات این رسانه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما