امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شب های روشن شبکه سحر با «مهتاب»

۱۴۰۰/۰۶/۲۳- ۱۳:۵۶
فصل جدید برنامه شبانگاهی «مهتاب» امشب از کانال آذری شبکه سحر بر روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «مهتاب» با تهیه کنندگی نوروز پورمند برای مخاطبان و بینندگان کانال آذری شبکه سحر در جمهوری آذربایجان پخش می‌شود.
 این برنامه از شنبه تا پنج شنبه هر شب به صورت زنده و در مدت زمان 55 دقیقه بر روی آنتن است.
2 برنامه ابتدایی هر هفته اختصاص به معرفی مهمان یا مهمانانی آشنا به هنر موسیقی فولکلور و سنتی خطه آذربایجان دارد که در شرایط فعلی و به دلیل الزام برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، مدعوین برنامه به صورت ارتباط اسکایپی در برنامه حاضر شده و قطعاتی از موسیقی خاص نواحی و مناطق آذری را برای علاقمندان می نوازند.
2 شب دیگر برنامه «آی ایشغیندا» اختصاص به معرفی ویژه‌ها و فعالیت های خاص و هنرمندانی در سایر گروه‌های هنری دارد و در یک شب باقی مانده صاحبان حرف و مشاغل خاص که ابداع و نوآوری در ارتباط با شغل و کار خود دارند، در «مهتاب» معرفی می‌شوند.
بخش های مختلفی در کنار بخش اصلی برنامه در شروع فصل جدید «مهتاب» به آن اضافه شده است که از آن جمله می توان به آیتم ثابت «نجواها»، کلیپ، نماهنگ و نیز پخش گزارش هایی از شهرها و روستاهای آذری نشین همچون شهرهای ارومیه، تبریز، اردبیل و... با موضوعاتی مثل فعالیت های روزمره مردم کوچه و خیابان و معرفی مکان‌های توریستی و گردشگری و تفریحی اشاره کرد.
برنامه «مهتاب» هر شب از ساعت 21:35 به وقت تهران با زمان تکرار روز بعد ساعت 13:00 با اجرای ندا سام بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما