امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

خاطرات اولین سفر رسمی فوتبال ایران در «سفر قندهار» رادیو

مشاهده ۶۶
۱۴۰۰/۰۶/۲۵- ۱۲:۱۲
سریال رادیویی «سفر قندهار» بر اساس خاطرات اولین سفر رسمی تیم ملی فوتبال ایران از دو شبکه رادیویی نمایش و ورزش پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال رادیویی «سفر قندهار» بر اساس خاطرات اولین سفر رسمی تیم ملی فوتبال ایران به مربیگری استاد عباس صدقیانی در سال 1320 شکل گرفت که بعد از انجام مسابقاتی در قندهار افغانستان، در راه بازگشت به دلیل هجوم قوای بیگانه و اشغال کشور با مشکلات و مصائب بسیاری مواجه می‌ شوند و به کمک اهالی شهرمرزی، راه مشهد را در پیش می‌ گیرند و البته در این راه فوتبال به کمک آنها می آید.

در این سریال رادیویی سیما خوش چشم، امیر زنده دلان، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، محمد رضاعلی، مهدی نمینی مقدم، معصومه عزیزمحمدی، سعید سلطانی، بهرام ابراهیمی، نگین خواجه نصیر، محمد شریفی مقدم، کامیار محبی و محسن بهرامی هنرنمایی می‌کنند.

این سریال رادیویی به نویسندگی زینب آرمند، سردبیری مجید نظری نسب، کارگردانی سعیده فرضی، تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، صدابرداری فرزاد شریفی، افکتوری محمدرضا قبادی فر و گرافیک احسان پیرولیان، از روز شنبه 27 شهریور ساعت 3 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌ شود و ساعت 13:30 به روی آنتن رادیو ورزش می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما