امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰

صداوسیمای مرکز آبادان هفته دفاع مقدس را گرامی می دارد

مشاهده ۱۱۸
۱۴۰۰/۰۶/۲۸- ۱۷:۴۷

صداوسیمای مرکز آبادان ویژه برنامه هایی را برای گرامی داشت هفته دفاع مقدس تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه‌های متنوعی به مناسبت هفته دفاع مقدس از صداوسیمای مرکز آبادان روی آنتن می رود.

اجرای مشترک برنامه «شب های فیروزه ای» با شبکه 5 سیما، برنامه «حماسه ماندگار» که هر شب هم زمان از شبکه شما و شبکه آبادان پخش می‌ شود، مسابقه تلفنی «نخل و آفتاب» و جشنواره فیلم های مستند تازه تولید شده مانند «مادری از دارخوین»، «مالیه»، «در قلب شهر»، «شهر در محاصره» و... از مهمترین ویژه برنامه‌ های سیمای آبادان در هفته دفاع مقدس است.

رادیو آبادان نیز با برنامه‌های «بر بلندای افتخار»، «پلاک 8» مشترک با رادیو ایران، معرفی کتب دفاع مقدس، ویژه برنامه «شکست حصرآبادان» و مستندهای «حماسه ذوالفقاری»، «فتح الفتوح»، « کربلای ۵»، « عملیات خیبر»، «شهید رهبر»، «دیده بان» و «شهید تندگویان» هفته دفاع مقدس را گرامی می دارد.

«خانم عامری پرستار جنگ از دیروز تا امروز»، «بیمارستان آرین سابق، طالقانی فعلی در جنگ»، « داروخانه رازی در جنگ»، «بمباران آموزش و پرورش دوم مهر»، «بی بی لوعه»، «شکست حصر آبادان»، « هفتم مهر شهادت محمد جهان آرا»، «کشاورزان و مین‌های خنثی نشده»، «در آرزوی شهادت»،« جنگ در روستاها» بخشی از گزارش های خبر آبادان است که در هفته دفاع مقدس از شبکه‌ های سراسری روی آنتن می رود.

فضای مجازی صدا وسیمای مرکز آبادان نیز در این هفته عکس نوشت، پوستر، موشن ویدیو و اینفوگرافی متعددی را تولید و قطعات تصاویر ناب و بکر از آبادان و خرمشهر در جنگ را در فضاهای مختلف مجازی پخش می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما