امروز شنبه  ۹ مهر ۱۴۰۱

نسیم با «تهمتن» زورآزمایی می‌کند

مشاهده ۱۷۷
۱۴۰۰/۰۷/۰۹- ۱۴:۰۶

مسابقه بزرگ «تهمتن» با محوریت آمادگی جسمانی و قابلیت های فیزیکی به زودی از شبکه نسیم پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با حضور مدیران شبکه نسیم ضبط برنامه «تهمتن» به صورت رسمی آغاز شد. این مسابقه که بر پایه توانمندی‌های جسمی، قدرتی و توان هوازی طراحی شده، به زودی ازشبکه نشاط و سرگرمی‌پخش می‌شود. برنامه «تهمتن» با میزبانی ورزشکار با اخلاق آیدین ختایی و قهرمان جهان و المپیک بهداد سلیمی در حال تولید و با مسابقات مشابه گذشته که بر پاورلیفتینگ تمرکز داشتند کاملا متفاوت خواهد بود.

بنا بر این گزارش در این دیدار  احسانی مدیر شبکه نسیم با تاکید بر مراقبت های ایمنی و حفظ سلامت ورزشکاران بر بهره گیری از ظرفیت جسمانی در مسیر ویژگی‌های اخلاقی تاکید کرد. وی در ادامه این بازدید که از مراحل ضبط و مرور تولیدات این برنامه صورت گرفت، ضمن گفت و گو با مجریان و عوامل این برنامه، توجه به مولفه‌های بومی در این مسابقه را جز اقدامات مهم سازمان و موثر در تغییر سطح کیفی و کمی‌برنامه‌های تلویزیونی دانست و از پخش تهمتن در ماه ربیع الاول خبرداد. تهمتن با دکوری عظیم در فضایی حدود ۷۵۰۰ متر مربع برگزار می‌شود و به نوعی شرکت کنندگان در ورزشگاهی در ابعاد اصلی با تمام جزئیات به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقه در ۱۰۰ قسمت و با حضور ۲۵۶ ورزشکار از سراسر کشور در چهار گروه تولید وپخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه پس از راستی آزمایی و تست‌های اولیه پای به این مسابقه گذاشته و با دیگر شرکت کنندگان که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به این برنامه می آیند، مردانه رقابت خواهند کرد. این تنوع جز نکات بارز و حائز اهمیت این پروژه است. در هر برنامه مستندی از افراد حاضر در صحنه بزرگ «تهمتن» در اقلیم و موطن شرکت کننده، به نمایش در می آید که از بخش های جذاب برنامه است این پروژه با بیش از ۲۰ دوربین ضبط و در استاندارد بین المللی با کیفیت 4K جهت پخش آماده می‌شود.

مسابقه بزرگ «تهمتن» به تهیه کنندگی رضا نصیری با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم ،تحکیم روابط بین ورزشکاران و اعضای خانواده پی‌ریزی شده و در تلاش است با معرفی الگوی صحیح جوان ایرانی، روحیه جوانمردی و ایثار به زودی به جدول پخش شبکه نسیم برسد.

اخبار مرتبط

امتیاز شما