امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

رونمایی از هویت بصری جدید شبکه ورزش در فصل پاییز

مشاهده ۱۷۹
۱۴۰۰/۰۷/۱۹- ۱۰:۱۹
شبکه ورزش به زودی و همزمان با ایام ربیع الاول، با طرح‌ های جدیدی به استقبال فصل جدید لیگ‌ های ورزشی می‌ رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پس از پوشش کامل رقابت‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، که بخش عمده‌ای از برنامه‌ های تابستانی شبکه ورزش را  به خود اختصاص داده بود، این شبکه در فصل پاییز و ایام ربیع الاول و همزمان با آغاز لیگ‌ های ورزشی، برنامه‌ های ویژه‌ای را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

 مهم‌ترین تغییر شبکه ورزش سیما پس از یک دهه فعالیت، بازطراحی هویت بصری این شبکه خواهد بود. در طراحی هویت بصری جدید شبکه ورزش سعی شده است از به‌روزترین قابلیت‌ها و خلاقیت‌های شبکه‌های مهم ورزشی جهان استفاده شود. تغییرات در هویت بصری شبکه در ۳ فاز به انجام خواهد رسید که شامل تغییر در پوسته گرافیکی شبکه، آرم استیشن‌ها و کانترها می‌ شود. از هویت گرافیکی جدید شبکه ورزش در روز ۱۷ ربیع الاول و میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) رونمایی می‌شود.

در بخش پخش زنده رویدادهای سطح اول ورزش جهان، پخش مسابقات جام جهانی فوتسال، کشتی قهرمانی جهان، فوتبال مقدماتی جام جهانی، وزنه برداری قهرمانی جهان و مسابقات تنیس قهرمان قهرمانان در قالب ویژه برنامه‌های اختصاصی در جدول پخش فصل پاییز شبکه ورزش پیش‌بینی شده است. همچنین مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان، لیگ جهانی کاراته، مسابقات بسکتبال حرفه NBA، فرمول یک و موتوجی‌پی نیز از دیگر مسابقات مهمی است که در طول فصل پاییز به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما به روی آنتن می رود.

در گروه تولید شبکه ورزش نیز، برنامه «شب‌های فوتبالی» که به مسابقات داخلی فوتبال ایران اختصاص دارد و برنامه «لذت فوتبال» نیز با تمرکز بر فوتبال‌ خارجی، همچون گذشته، مسابقات مهم فوتبال لیگ‌های اروپایی را پوشش خواهدداد.

شبکه ورزش همچنین فصل جدید برنامه‌های خود همچون «باشگاه»، «کادر فنی»، «بازم مثل همیشه»، «فوتبال ۱۲۰»، «ویدئو چک» و «کوه گشت» را نیز با تغییرات فرمی در گرافیک و دکور و تغییرات محتوایی در تولید آیتم‌ ها و بخش‌های جدید، در طول فصل پاییز به روی آنتن می‌برد.

مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش برنامه‌های تولیدی شبکه ورزش، مربوط به طراحی و تولید برنامه استعدادیابی کشتی است که به رقابت و معرفی چهره‌های نوجوان و جوان کشتی کشور اختصاص دارد. این برنامه هم اکنون در مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد و به زودی و با پایان مسابقات کشتی قهرمانی جهان، تولید آن آغاز خواهد شد.

 افزوده شدن بخش‌های خبری ورزشی، که خلأ آن در شبکه ورزش به صورت جدی احساس می‌ شد، از دیگر اتفاقات مهم شبکه ورزش در فصل پاییز است. اضافه شدن دو بخش خبری صبحگاهی و شبانگاهی، با رویکرد ارائه مهم‌ترین اخبار ورزش ایران و جهان در دستور کار شبکه ورزش قرار گرفته است.

 لازم به ذکر است که میان برنامه‌هایی نظیر بسته‌های خبری «دست اول» با هدف پوشش آخرین اخبار ورزش جهان و «دوربین ورزش» با محور پرداختن به مهم‌ترین اتفاقات و حواشی ورزش کشور نیز در طول این فصل از طریق شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما