امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

«سگ‌ها و گربه‌ها»؛ حالا دیگر سعودی‌ها در انگلیس باشگاه می‌خرند

مشاهده ۷۵
۱۴۰۰/۰۷/۲۲- ۱۵:۳۳
برنامه «سگ‌ها و گربه‌ها» (Dogs&Cats) شبکه پرس تی وی دست روی این موضوع گذاشته که استعمار انگلستان روز به روز کوچک‌تر می‌شود و ضعیف‌تر و با نگاهی طنز به این واقعیت تاریخی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «سگ‌ها و گربه‌ها» در برنامه این هفته خود به بهانه جدایی قریب‌الوقوع ولز و اسکاتلند از انگلستان یادآور می‌شود که استعمارگر پیر روز به روز در حال کوچک و ضعیف شدن است.

لمبیت اوپیک مجری این برنامه، جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا را آغازی بر ورود این کشور به اتحادیه عرب می‌داند، به خصوص که باشگاه فوتبال نیوکاسل هم به دنبال باشگاه‌های دیگر به اعراب واگذار شده است.
مجری «سگ‌ها و گربه‌ها» همچنین پیش‌بینی می‌کند که اسم استادیوم باشگاه نیوکاسل از «سنت جیمز پارک» به «سنت فیصل بن سعود» تغییر کند!
اوپیک حتی احتمال می‌دهد که نام استادیوم «شهید خاشقچی» بشود تا به این وسیله مالکان عرب باشگاه از سرمربی آینده زهر چشم بگیرند!
برنامه «گربه‌ها و سگ‌ها» پنج‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس‌ تی‌وی می‌رود و بازپخش آن ساعت ۰۷:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز جمعه، ۰۰:۰۰ و ۱۲:۰۰ شنبه و ۱۹:۰۰ روز یکشنبه آینده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما