امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

انتشار کتاب «مبانی نور و رنگ» برای علاقه مندان

مشاهده ۸۴
۱۴۰۰/۰۷/۲۴- ۰۹:۲۹
چاپ نخست کتاب «مبانی نور و رنگ» تألیف دکتر مریم قشلاقی و دکتر مریم امیرشریفی، از سوی انتشارات سروش روانه بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امروزه به مدد گستره اطلاعات موجود و سهولت نسبی دسترسی به منابع، تدوین و تألیف یک کتاب امری ساده به نظر می‌ رسد. اما اگر باور کنیم پدیدآوردن اثری هدفمند از انبوه اطلاعات پراکنده مدنظر است، بی‌ شک این فرایند توام با دقایق و ظرایفی خواهدبود. به‌ویژه اگر هدف، آموزش دانشگاهی باشد که به طور یقین متمرکز بر گروهی خاص از مخاطبان است و زمانی ثمربخش خواهدبود که با هدایت خواننده در مسیر درست، اطلاعات جامع و کافی موردنیاز را به وی انتقال دهد.

مطالب کتاب «مبانی نور و رنگ» به منظور استفادۀ دانشجویان دورۀ کارشناسی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی طبق سرفصل درس مبانی نور و رنگ رشتۀ تصویربرداری، با هدف ارائۀ مطالب مربوطه با بیانی ساده و رسا، گردآوری و تألیف شده است. امید است این کتاب راهنمایی مناسب در زمینۀ مبانی نور و رنگ، برای دانشجویان عزیز باشد.

چاپ نخست این کتاب در 175 صفحۀ مصور رقعی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 90.000 تومان در انتشارات سروش در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار گرفته است.

شما برای تهیه این کتاب می‌ توانید از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرید. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنید.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما