امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

رادیو سلامت «از جنس مهر» در هفته وحدت

مشاهده ۷۶
۱۴۰۰/۰۷/۲۷- ۱۱:۱۴
برنامه «از جنس مهر» به تهیه‌کنندگی ملیحه صادق کاظمی و سردبیری مرجان قندی از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان ویژه هفته وحدت روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از ایلنا، مرجان قندی، سردبیر و مشاور برنامه در این باره گفت: برنامه از جنس مهر کاری از گروه تغذیه رادیو سلامت است که با رویکرد شرایط کنونی کرونا و نقش پزشکان برای درمان مردم از ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان ماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ روانه آنتن می‌شود. 

وی ادامه داد: هدف ما برجسته‌سازی فعالیت کادر درمان از ابتدای کرونا تا به الان است و به موفقیت و دستاوردهای بهداشت و درمان با همدلی جامعه پزشکی و مردم می‌پردازیم. برنامه شامل بخش‌های متنوع است. در آیتم قصه‌های مرزها با پزشکان بدون مرز گفت و گو خواهیم کرد. بسته همدلی اختصاص به گفت و گو با پزشکان خیر ایران و خارج از کشور اختصاص دارد. بخش هدیه‌ای از جان درباره خدمات پزشکان اهل سنت است. در بخش از روایت تا شهدا با خانواده شهدای کادر درمان صحبت می‌کنیم. نوای وحدت هم درباره گروه‌های موسیقی اهل تسنن در شهرهای مختلف است. بخشی هم به عنوان دستاوردهای واکسن در کشور داریم که به واکسن‌های کشورمان می‌پردازیم. 

قندی بیان کرد: مهمانانی هم از پزشکان جهان اسلام از ترکیه و افغانستان خواهیم داشت و با کاشفان مسلمان واکسن کرونا گفت و گو می‌کنیم. بخشی از برنامه هم اختصاص به گفت و گو با پزشک ایرانی سوئدی کاشف داروی علیه ویروس دارد. این برنامه به تهیه‌کنندگی ملیحه صادق کاظمی و گویندگی دکتر کیانا فرهی و ندا خواجه نوری پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما