امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰

رسانه ملی چشم بینا و بصیر مردم

مشاهده ۱۰۲
۱۴۰۰/۰۸/۱۶- ۱۵:۳۵

امام جمعه جدید آبادان در دیدار مدیرکل و معاونان صدا وسیمای آبادان، رسانه ملی را چشم بینا و بصیر مردم در مقابله با آسیب های مختلف، خواند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا وسیمای مرکز آبادان در این دیدار خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری گفتمان و اولویت رسانه ملی عدالت گستری و پرداختن ویژه به هویت اصیل ایرانی اسلامی است و در نقطه آغازین گام دوم انقلاب با خیز بلندی به دنبال دستیابی به این مطلوب است.
ناصر بهرام با اشاره به نقش حضرت آیت الله جمی(ره) و رادیو آبادان به عنوان نماد های مقاومت در دوران دفاع مقدس گفت: صدا وسیما با همان روحیه و صلابت در خدمت جمهور مردم است و با قدرت از آرمانهای نظام و مردم صیانت خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین غبیشاوی در این دیدار ضمن بیان این مطلب گفت: به حمدلله صدا و سیما پیشگام عدالت گستری و فقر زدایی در جامعه است و خبرنگاران شجاع رسانه ملی با پیدا کردن سرنخ ها و دنبال کردن آن‌ ها تا حصول نتیجه، به ممد دستگاه‌های قانون گذار، اجرایی و قضایی می روند.
وی اظهار داشت: تاثیر بیان هنرمندانه و بی پرده معضلات اجتماعی و ترویج و معرفی سبک زندگی ایرانی اسلامی‌کاملا در برنامه‌های صدا وسیما به وضوح دیده می‌شود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما