امروز دوشنبه  ۷ آذر ۱۴۰۱

جذب ایده‌ها و استعداد‌های مختلف در تولید محتوا

مشاهده ۱۶۸
۱۴۰۰/۰۸/۱۷- ۱۴:۲۷

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی در بازدید از سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان خراسان رضوی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد بر اهمیت حضور جوانان و نوجوانان در عرصه های مختلف تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محسن نصرپور، مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی در این بازدید با اشاره به اینکه جوانان و نوجوانان در گام دوم انقلاب علاوه بر نقش آفرینی در جهاد علمی و خدمت رسانی باید در تولید محتوا نیز نقش آفرینی کنند و قله‌های بلند را فتح کنند. گفت: خوشبختانه سازمان فضای مجازی بسیج کار خوبی را به شکل کاملاً حرفه‌ای در حوزه تولید محتوای دیجیتال آغاز کرده و به صورت تخصصی در این زمینه پیش رفته و زیرساخت‌های خوبی در استان مهیا کرده است. نصرپور افزود: رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی‌ها و استعدادها و توانمندسازی است و این رویکرد تاکنون دستاوردهای چشمگیری در حوزه تولید محتوا رقم زده و این گونه رویدادها توانسته نقش مؤثری در این خصوص ایفا کند. وی در ادامه برگزاری سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال را فرصتی مناسب برای جذب ایده‌ها، کشف استعداد‌ها و ساماندهی گروه‌های منسجم تولید محتوا در بستر فضای مجازی دانست و گفت: صدا و سیمای خراسان رضوی آمادگی دارد محتواهایی که قابلیت پخش را داشته باشد را پس از ارزیابی از شبکه استانی پخش کند.

گفتنی است، سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ۲۶ تیم حرفه ای از سراسر استان به مدت ۴۸ ساعت در زمینه تولید محتوای دیجیتال با هم رقابت می‌کنند.

امتیاز شما