امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰
در گفت و گو با تهیه کننده «اپیدمی»
در گفت و گو با تهیه کننده «اپیدمی»

ساخت سریالی درباره کرونا با چه دشواری‌هایی همراه شد؟

مشاهده ۹۶
۱۴۰۰/۰۸/۲۲- ۰۹:۰۲
تهیه کننده «اپیدمی» در توضیحاتی درباره روند ساخت این سریال گفت: ضبط این مجموعه به رغم آسیب ها و محدودیت هایی از جمله کرونا، بارندگی و درگذشت سیامک اطلسی، این روزها در بیمارستان صحرایی وقع در بوستان ولایت در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،سعید کمانی ـ تهیه کننده «اپیدمی» ـ در گفت و گویی با ایسنا با بیان اینکه تاکنون ۵۰ درصد از بخش اول سریال به سرانجام رسیده است، درباره ی روند ساخت این مجموعه، گفت: سریال اپیدمی این روزها در بیمارستان صحرایی در حال تصویربرداری است و بازیگرانی از جمله مهدی فخیم زاده، محسن قصابیان، فریبا متخصص، کورش سلیمانی، نیلوفر رجایی، مهدی فریضه، آتش تقی پور و اصغر نقی زاده جلوی دوربین هستند. در ادامه کار در دو فصل دیگر بازیگران جدید نیز به مجموعه اضافه می‌شوند.

او با توضیح اینکه سریال «اپیدمی» در سه فصل توسط سه کارگردان جوان تولید می‌شود، خاطرنشان کرد: امیرسجاد حسینی کارگردان فصل اول، محمدصادق بکتاشیان کارگردان فصل دوم و محمد علیزاده کارگردانی فصل سوم را برعهده خواهند گرفت. این تصمیم خانه تولیدات جوان بود که از سه کارگردان استفاده شود. این کار آزمون و خطایی برای آنهاست و البته با موفقیت همراه بوده است. در حال حاضر در مرحله ی ساخت اواخر فصل اول هستیم. پیش بینی ما بر این بود که این فصل از کار در دو ماه به اتمام برسد اما به دلیل آسیب ها و محدودیت هایی از جمله کرونا، بارندگی و درگذشت سیامک اطلسی که در خلال کار با آن مواجه بودیم، فصل اول به تاخیر افتاد.

کمانی یادآور شد: هر فصل از مجموعه «اپیدمی» شامل ۱۰ قسمت است که شاید کمتر و بیشتر شود، اما این امر در نهایت بستگی به کیفیت کار و تصمیم سازمان صداوسیما دارد.

این تهیه کننده درباره موضوع سریال «اپیدمی» که در آن به مساله کرونا و مواجهه با آن پرداخته می‌شود، توضیح داد: موضوع اصلی سریال روایت ایثارگری کادر درمان و نیروهای جهادی است که در شرایط کرونا بی تفاوت نبودند. این مجموعه از ابتدای ورود کرونا تا به حال را روایت می‌کند. مهدی فخیم زاده به عنوان کاراکتر اصلی سریال، نقش پزشک متخصص عفونی را ایفاء می‌کند که بیمارستانی را در شرایط کرونا راه اندازی می‌کند. اپیدمی دارای قصه ای است که یک سوم از آن در بیمارستان روایت می‌شود و مابقی، قصه آدم هایی را روایت می‌کند که در شهر با کرونا مواجه می‌شوند.

این سریال با مشارکت بهداری نیروی دریایی سپاه تولید می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما