امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰
گرجستانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
گرجستانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

«سرجوخه» بیش از مردم عادی بر مدیران موثر است

مشاهده ۸۲
۱۴۰۰/۰۸/۲۶- ۱۰:۲۱
بازیگر نقش یوسف در سرجوخه گفت: این سریال بیش از اینکه بخواهد تأثیری بر مردم عادی داشته باشد، بر روند مدیریتی کشور تأثیر دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،سیاوش گرجستانی بازیگر سریال سرجوخه، در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حضورش در این مجموعه گفت: سریال «سرجوخه» نوعی نگرش جدید به سریال سازی دارد و با نوآوری و ریتم خوب، توانسته مخاطب خود را جذب کند که این حاصل تلاش تیم جوان سریال است.

وی درباره چگونگی حضورش در این سریال اظهار کرد: حدود سه سال یا کمی‌بیشتر درگیری و دغدغه من ساخت فیلم بود؛ البته هنوز هم هست و خواهد بود. نتیجه آن هم ساخت چند مستند پرتره از مجموعه رخ و فیلم کوتاه «واداشته» شد. آخرین حضور من به عنوان بازیگر در یک اثر نمایش صحنه‌ای رقم خورد که به حدود سه سال پیش برمی‌گردد. دلم برای بازی و بازیگری تنگ شده بود و این شد که این شب‌ها در خدمت مخاطبان «سرجوخه» هستم.

گرجستانی با اشاره به همکاری با عوامل سریال «سرجوخه» بیان کرد: احمد معظمی خارج از فضای کاری، دوست و رفیق قدیمی من است. او کاربلد و عاشق کارش است. پس قاعدتاً پیشنهادش برای بازی را غنیمت شمردم. کار با این گروه جذاب برای من که مدت‌ها از بازی دور بودم، دلنشین بود. چند سال پیش در سریال «جاده چالوس» هم با هم همکاری داشتیم.

گرجستانی با اشاره به اینکه مدت زمان حضور در فیلم و سریال‌ها برایش مهم نیست، ابراز کرد: این روز‌ها کوتاهی و بلند بودن نقش برای من مهم نیست؛ بلکه تأثیری که یک نقش می‌تواند داشته باشد مهم است. به قولی نقش هرچه باشد، باید شناسنامه داشته باشد. اما اینجا تعارف نداریم؛ نقش من در سرجوخه (یوسف) فاقد شناسنامه لازم است و من صرفاً بر اساس اطمینانی که به آقای معظمی داشتم و دلتنگ بازی بودم، آن را ایفا کردم. تمام تلاشم را کردم که حداقل از نظر راکورد شخصیت را حفظ کنم و تنها چالشی که برای من وجود داشت، این بود که تا حد زیادی از دست و میمیک صورتم استفاده می‌کنم. دوست داشتم دیالوگ‌ها با انرژی‌تر بیان شود؛ اما کارگردان تلاش کرد تا این امر را از من دور کند.

وی افزود: موقع ضبط پلان کمی از این ماجرا دلخور بودم؛ اما با دیدن سریال خروجی کار را دوست داشتم. حتی بازخورد خوبی از دوستانم دریافت کردم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما