امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰

«پرنیان صدا» میزبان یکی از بهترین پیشکسوتان دوبله

مشاهده ۷۶
۱۴۰۰/۰۸/۲۶- ۱۱:۳۰

مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» جمعه 28 آبان میزبان استاد بهروز رضوی صدای ماندگار هنر دوبله، گویندگی در رادیو وتلویزیون می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون در این برنامه از 5 دهه فعالیت هنری اش در عرصه گویندگی رادیو و تلویزیون می‌گوید. استاد رضوی دارنده نشان درجه یک هنری در کنار کار دوبله با صدای جادویی خود در فیلم‌ ها و سریال‌های بسیاری نیز به ایفای نقش پرداخته است.
در برنامه پیش روی «پرنیان صدا» بخش های متنوعی تدارک دیده شده است. لطیفه‌ های نمایشی قدیمی این هفته با هنرمندی حسین امیرفضلی، غلامحسین بهمن یار، رضا عبدی، منوچهر آذری و لطیفه‌های «جمعه ایرانی» با اجرای زویا خلیل آذر، داوود منفرد، مینو جبارزاده، نازنین مهیمنی، بهرام سروری نژاد و منوچهر آذری به نمایش گذاشته می‌شود.
دکلمه شعر طنزی با اجرا، صدا و تصویر زنده یاد حیدر صارمی‌برگرفته از شعر معروف «خیزید و خز آرید که هنگام خزان است» در این قسمت از برنامه «پرنیان صدا» تقدیم مخاطبان می‌شود.
همچنین امیر حسین مدرس با اجرای ترانه‌ای درباره ترافیک همیشگی شهر تهران به نام «اینم یه اعتیاده»، ژاله صادقیان با قرائت مقدمه‌ای بر شرح احوال روح‌الله خالقی سازنده سرود معروف «ای ایران» و اجرای این ترانه با خوانندگی استاد غلامحسین بنان با دوستداران این برنامه همراه خواهند بود.
جواب مسابقه هفتم «صدای ماندگار» و معرفی برندگان نیز از جمله بخش‌ های دیگر این قسمت از مجموعه «پرنیان صدا» است و سوال مسابقه هشتم نیز این هفته مطرح می‌شود.
برنامه «پرنیان صدا» به تهیه کنندگی سعید توکل کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که جمعه هر هفته ساعت 20 به مدت 45 دقیقه روی آنتن می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما