امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰
در شبکه پرس‌ تی‌ وی بازخوانی می‌ شود:
در شبکه پرس‌ تی‌ وی بازخوانی می‌ شود:

ریچارد مدهرست راوی جنایات آمریکا علیه غیرنظامیان سوری

مشاهده ۶۱
۱۴۰۰/۰۸/۳۰- ۱۳:۲۸

برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» (The Communiqué with Richard Medhurst) به بازخوانی جنایات آمریکا علیه غیرنظامیان سوری می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» به کارگردانی ساتراپ شجاعی به بهانه انتشار نتایج یک تحقیقات مبنی بر قتل عام ۷۰ غیرنظامی سوری توسط ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ نگاهی دارد به جنایات دامنه‌دار آمریکایی‌ها علیه مردم بی‌دفاع سوریه در یک دهه گذشته. همچنین این تحقیقات نشان می‌دهد که آمریکا اقدام به پنهان کردن این جنایت غیربشری در سال ۲۰۱۹ کرده است.
ریچارد مدهرست در گفتگو با تیم اندرسون، نویسنده و تحلیلگر مسائل بین‌الملل به عنوان میهمان این هفته برنامه به بررسی دلایل جنایات آمریکا علیه غیرنظامیان سوری می‌پردازد.
عادی‌سازی روابط کشورهای عربی با رژیم سوریه و تماس و دیدار مقامات این کشورها با بشار اسد، بخش دیگر گفت و گوی مدهرست با اندرسون را شامل می‌شود. مدهرست از اندرسون می‌پرسد که آیا این عادی سازی روابط باوجود مخالفت آمریکا و انگلیس نشان می‌دهد که جنگ علیه سوریه به یک شکست بزرگ ختم شده است؟
برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» به کارگردانی ساتراپ شجاعی دوشنبه ساعت ۲۱ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی‌ وی می‌رود و بازپخش این برنامه سه‌ شنبه ساعت ۵، ۱۹ و ۳، چهارشنبه ساعت ۸، پنجشنبه ساعت ۱۴ و روز جمعه ساعت ۲۳ خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما