امروز پنج شنبه  ۳۰ دی ۱۴۰۰

رسانه ملی و آموزش همگانی برای پیشگیری از جرائم و آسیب‌های فضای مجازی

مشاهده ۷۹
۱۴۰۰/۰۹/۰۱- ۱۰:۱۲

شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی سراسری، استانی و بخش های خبری رسانه ملی بیش از 444ساعت برنامه با موضوع «آموزش همگانی و پیشگیری از جرائم و آسیب‌های فضای مجازی»در شش ماهه نخست امسال روانه آنتن کرده اند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، براساس اطلاعاتی که اداره کل آمار و توسعه فناوری اطلاعات  رسانه ملی از  عملکرد حوزه‌های برنامه‌ساز سازمان در شش ماهه نخست سال 1400 گردآوری کرده است شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی  444:33 ساعت برنامه  در زمینه موضوع«آموزش همگانی و پیشگیری از جرائم و آسیب‌های فضای مجازی» تولید و پخش کرده اند.

از این میزان شبکه‌های  سراسری رادیویی130:15ساعت، شبکه‌های سراسری تلویزیونی 69:05 ساعت، شبکه‌های   استانی  تلویزیونی227:56ساعت، بخش‌های خبری رادیویی 6:20 ساعت وبخش‌های خبری  تلویزیونی   10:57 ساعت از برنامه‌های خود را به این موضوع اختصاص داده اند.

از شبکه‌های رادیویی سراسری «رادیو  گفت­وگو» با 48:16 ساعت، از شبکه‌های تلویزیونی سراسری «شبکه پنج» با 14:59 ساعت و از شبکه‌های تلویزیونی استانی «شبکه تلویزیونی مرکز البرز» با 19:22 ساعت گوی سبقت را از سایر شبکه‌ها در پرداختن به این موضوع ربوده اند.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما