امروز شنبه  ۲ مهر ۱۴۰۱
با تلاش امور مانیتورینگ جامع اداره کل نظارت و ارزیابی فنی صورت گرفت:
با تلاش امور مانیتورینگ جامع اداره کل نظارت و ارزیابی فنی صورت گرفت:

کاهش میزان قطعی شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور

مشاهده ۱۰۹
۱۴۰۰/۰۹/۰۲- ۱۰:۳۸
تعداد بازدید:109

میزان قطعی شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور با تلاش امور مانیتورینگ جامع اداره کل نظارت و ارزیابی فنی کاهش پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در امور مانیتورینگ جامع اداره کل نظارت و ارزیابی فنی در معاونت توسعه و فناوری رسانه که وظیفه پاسخگویی به مشکلات فنی احتمالی مخاطبان رسانه ملی در دریافت شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی را دارد، با هدف کاهش میزان قطعی شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور، در خصوص رصد مداوم آنها و پیگیری علل مرتبط از مبادی مربوطه، به منظور اطلاع رسانی‌های دقیق و منظم و رسیدگی‌های لازم، به مراکز اقدامات مختلفی صورت می‌گیرد.

در این خصوص، مخاطبان ضمن تماس با سامانه 162در بخش فنی این سامانه، مشکلات خود را اعلام کرده که پس از ثبت موضوع، در ادامه برای رفع آن پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد. به عنوان مثال، تعداد تمام قطعی‌ها در مهرماه سال جاری 119 مورد گزارش شده که تعداد 59 مورد آن مربوط به مراکز استان‌ها و 60 مورد آن مربوط به تهران بود که این موارد و اشکالات طی 29 نامه به مراکز استان‌های مربوطه و همچنین 19 نامه به ادارات کل مستقر در تهران اعلام شد.

گفتنی است، با تلاش ها و پیگیری‌های صورت گرفته تعداد کل قطعی‌های مراکز استان‌ها 47 درصد و قطعی‌های تهران 25 درصد نسبت به ماه شهریور کاهش داشته است.

امتیاز شما