امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

حضور «آقای غلط انداز» در «پرنیان صدا» شبکه 5

مشاهده ۵۶
۱۴۰۰/۰۹/۰۳- ۱۳:۵۱
پخش نمایش قدیمی رادیویی «آقای غلط انداز» و حضور «مینو جبارزاده» هنرپیشه، کارگردان و مجری باسابقه کشور از بخش های برنامه «پرنیان صدا» شبکه پنج سیما به شمار می آیند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نمایش قدیمی رادیویی «آقای غلط انداز» اثر زنده یاد «حسین مدنی» نویسنده، طنزپرداز کشور، با هنرمندی علی تابش، منوچهر نوذری و ثریا قاسمی و کارگردانی حمید قنبری بعد از 50 سال در قاب تلویزیون به تصویر کشیده می‌شود.
همچنین «پرنیان صدا» این هفته میزبان «مینو جبارزاده» هنرپیشه، کارگردان و مجری باسابقه کشور است تا با وی از خاطرات 40 سال فعالیت هنری‌اش از کودکی تاکنون سخن بگوید.
معرفی برنامه قدیمی رادیو با عنوان «سیر و سفر» با اجرای تاجی احمدی و رضا معینی و قطعه ریتمیک طنز و انتقادی «وای چی بگم» با اجرای منوچهر نوذری از بخش‌های جذاب این قسمت از «پرنیان صدا» است.
لطیفه‌های نمایشی این هفته نیز با هنرمندی غلامحسین بهمنیار، عباس مصدق، خانم مورین، عزت‌الله مقبلی، محسن هرندی، منوچهر آذری، علیرضا جاویدنیا، مهران امامیه، امیر سهیلی، نازنین مهیمنی و مونیکا جهانبان تقدیم مخاطبان می‌شود.
مسابقه جدید «صدای ماندگار» نیز در این قسمت طبق روال گذشته برگزار و برندگان مسابقه قبل نیز معرفی می‌شوند، همچنین قطعه‌ ای از ترانه معروف «قبیله لیلی» به سمع و نظر ببیندگان خواهد رسید.
برنامه «پرنیان صدا» به تهیه کنندگی سعید توکل کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که جمعه هر هفته ساعت 20 به مدت 45 دقیقه روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما