امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰
در کانال اردوی شبکه سحر؛
در کانال اردوی شبکه سحر؛

تمایز اسلام تکفیری و اسلام واقعی در«ققنوس»

مشاهده ۵۳
۱۴۰۰/۰۹/۰۳- ۱۳:۵۵
تفکرات انحرافی تکفیری‌ها و مرز آن با اسلام واقعی در مستندی تحت عنوان «ققنوس» برای مخاطبان اردوزبان کانال اردوی شبکه سحر بازخوانی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پشت پرده نحله منحرف تکفیری‌ها و تفاوت عمده آن با اسلام ناب محمدی(ص) همراه با روایت زندگی یک روحانی بلژیکی مغربی الاصل شیعه که در مسجدی در بروکسل به دست تکفیری‌ها ترور و به شهادت رسیده است در مستند «ققنوس» تشریح می‌شود.
بیوگرافی و زندگینامه این روحانی شهید «حجت الاسلام شیخ عبدالله دهدوه»، عضو بلژیکی مجمع جهانی اهل بیت (ع) و امام جماعت مسجد امام رضا (ع) در شهر بروکسل که خدمات فراوانی برای مسلمانان و پیروان اهل بیت علیهم السلام انجام داده، محور موضوعی این مستند است.
در این مستند ضمن اشاره به خدمات فراوان وی برای مسلمانان و پیروان اهل بیت (ع) در اروپا به روشنگری در خصوص دلایل خشم و کینه تکفیری‌های تندرو از او و ترور او در اسفند 1390 پرداخته می‌شود.
مستند «ققنوس» به کارگردانی جمشید بیات و تهیه کنندگی محمدعلی فارسی با زبانگردانی محسن محسنی، چهارم آذرماه ساعت 18:22 به وقت تهران به مدت 40 دقیقه از کانال اردوی شبکه سحر روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما