امروز پنج شنبه  ۳۰ دی ۱۴۰۰

شاباجی خانم مهمان «پرنیان صدا»

مشاهده ۶۲
۱۴۰۰/۰۹/۱۰- ۱۱:۰۸

برنامه «پرنیان صدا» جمعه 12 آذر، با بخش های متنوع و جذابی تقدیم مخاطبان و همراهان شبکه پنج سیما می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «پرنیان صدا»ی این هفته به معرفی دو هنرمند کم نظیر با نام مشترک «علی زرندی» در عرصه صدا که یکی دوبلور کمدین مشهور سینمای انگلستان، نورمن ویزدوم و دیگری هنرپیشه و کمدین سال‌های دور رادیو و ایفاگر نقش محبوب «شاباجی خانم» در برنامه‌های «صبح جمعه شما و رادیو» بود، می‌پردازد.

در برنامه پیش روی «پرنیان صدا»، استاد مسعود اسکویی مجری و گزارشگر پیشکسوت ورزش و خبر صدا وسیما، نیز حضور می یابد تا از خاطرات دوران حرفه‌ای‌اش با بینندگان سخن گوید.
«پرنیان صدا» دیدار کوتاهی با سرور پاکنشان، گوینده و مجری پیشکسوت برنامه‌هایی نظیر «زن و زندگی»، «فرهنگ مردم» و ... دارد.
همچنین ترانه طنز فارسی - عربی به نام «اَل هوا آلوده» با اجرای خوانندگان و گروه کُر جمعه ایرانی درخصوص وضعیت نابسامان آلودگی هوای پایتخت و معرفی برنامه قدیمی «کودک رادیو» با هنرمندی مجری محبوب آن روزها با عنوان آقا بیژن در «پرنیان صدای» این هفته به نمایش گذاشته می‌شود.
در ادامه لطیفه‌ های نمایشی این هفته با اجرای هنرمندانی چون محسن هرندی، امیر فارسی، علیرضا جاویدنیا و زویا خلیل آذر روی آنتن می‌رود.
اجرای سرود «ایران ایران» با صدای مهدی سپهر و اجرای ترانه «برگ خزان» از دیگر بخش‌های نهمین قسمت برنامه «پرنیان صدا» است که جمعه دوازدهم آذر، ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش می‌ شود.
در نهایت نهمین دوره مسابقه «صدای ماندگار» نیز در این قسمت برگزار و برندگان مسابقه گذشته نیز معرفی و به سه نفر از برندگان به قید قرعه جایزه نقدی 5 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما