امروز سه شنبه  ۲۸ دی ۱۴۰۰

بازپخش فصل اول سریال تلویزیونی «نون خ » در شبکه سحر

مشاهده ۸۶
۱۴۰۰/۰۹/۱۰- ۱۴:۱۶

با توجه به اقبال مخاطبان کردزبان شبکه سحر از فصل اول سریال تلویزیونی «نون خ» این مجموعه تلویزیونی جایگزین سریال «شمعدونی» می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال طنز «نون خ»، فصل یک به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی و محمد تنابنده از جمعه شب مهمان خانه مخاطبان کردزبان شبکه سحر خواهد بود.
این سریال در ژانر اجتماعی آمیخته به طنز، داستان فردی به نام نورالدین خانزاده با بازی (سعید آقاخانی) است که صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتاب گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به وی می فروشند و او نیز این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی تحویل می دهد تا او نیز این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند.
در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته‌ است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند.
علی صادقی، سیروس میمنت ، حمیدرضا آذرنگ، هدیه بازوند، پاشا جمالی، ندا قاسمی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
«نون خ 1» به تهیه کنندگی مهدی فرجی با مدیریت دوبلاژ محمد فریدونی، در 15 قسمت 60 دقیقه ای، از 12 آذر هر شب ساعت 19 به وقت تهران از کانال کردی شبکه سحر پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما