امروز پنج شنبه  ۳۰ دی ۱۴۰۰

کتاب «خانه کوچک جوجی» به چاپ نخست رسید

مشاهده ۸۶
۱۴۰۰/۰۹/۱۴- ۰۹:۳۷

انتشارات سروش چاپ نخست کتاب «خانه کوچک جوجی» نوشتۀ زهرا زرگر با تصویرگری فاطمه زارعی را برای گروه سنی ب منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کتاب «خانه کوچک جوجی» نوشتۀ زهرا زرگر با تصویرگری فاطمه زارعی برای گروه سنی ب، در انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

یک روز بارانی در مزرعه، یک قطره باران روی یک تخم‌مرغ می‌چکد. جوجی که توی تخم خوابیده بیدار می‌شود و سفرش را شروع می‌کند. او با خانۀ تخم‌مرغی اش توی مزرعه قل می‌خورد و می‌رود. تا این که به سنگ بزرگی می‌خورد و خانه‌اش پر از ترک می‌شود. حشره‌های توی مزرعه که به خاطر باران توی دردسر افتاده‌اند، یکی یکی سراغ جوجی می‌آیند. از او می‌خواهند تکه‌ای از خانه‌اش را به آنها بدهد، تا مشکلشان حل شود. اما جوجی خانه‌اش را دوست دارد و نمی‌خواهد آن را خراب کند! پس باید چه کار کند؟ جوجی فکر می‌کند و فکر می‌کند و بالاخره تصمیمش را می‌گیرد. اما بعد، اتفاقی می‌افتد که جوجی و دوستانش حسابی از آن تعجب می‌کنند...

چاپ نخست این کتاب در 20 صفحۀ مصور رنگی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 25.000 تومان در انتشارات سروش در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرند. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما