امروز پنج شنبه  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
با همکاری اداره کل روابط عمومی‌ب
با همکاری اداره کل روابط عمومی‌ب

برگزاری نمایشگاه گروهی نقاشی وصال در نگارخانه کوثر ساختمان اداری

مشاهده ۲۰۷
۱۴۰۰/۰۹/۱۵- ۰۸:۰۱
تعداد بازدید:207

نمایشگاه گروهی نقاشی وصال از 14 تا 24 آذر 1400 در نگارخانه کوثر ساختمان اداری در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمد مرادی، مدیر مسئول آتلیه نقاشی وصال درباره این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از 14 تا 24 آذر،  33 تابلو نقاشی هنرمندان خود را با تکنیک رنگ روغن با موضوعات طبیعت، حیوانات، انسان و اشیاء بی جان با همکاری مدیریت فرهنگی اداره کل روابط عمومی سازمان در نگارخانه کوثر سالن اداری برای علاقمندان و کارکنان صداوسیما به نمایش گذاشته است.

وی اعلام کرد: چنانچه این نمایشگاه نقاشی با استقبال همکاران سازمان روبرو شود آتلیه نقاشی وصال برای کارکنان صداوسیما با 40 درصد تخفیف کلاس های آموزشی برگزار می‌کند و همکارانی که تابلوهای نقاشی این نمایشگاه را خریداری کنند از 40 درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این اولین تجربه حضور آتلیه نقاشی وصال در صداوسیما است و امیدواریم با همکاری اداره کل روابط عمومی سازمان بتوانیم کارگاه‌های مناسبتی و تقویمی همچون ایام الله دهه فجر و فاطمیه برگزار کنیم.

گفتنی است: کارکنان صداوسیما با مراجعه به نشانی اینترنتی mohammad_mordi_art یا به نشانی میدان هروی، میدان شریفی، مجتمع تجاری نارین، واحد 8 ، آتلیه نقاشی وصال مراجعه و از تخفیف آموزشی 40 درصدی برخوردار شوند.

امتیاز شما