امروز سه شنبه  ۱۱ مهر ۱۴۰۲

تدوین و تصویربرداری همزمان «حکم رشد»

مشاهده ۳۴۱
۱۴۰۰/۰۹/۳۰- ۱۳:۰۹

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران همچنان در حال انجام است و همزمان تدوین آن هم انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته سعید نعمت‌الله و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران همچنان در حال انجام است و تاکنون ۵۰ درصد سریال تصویربرداری شده است.
همزمان با تصویربرداری، تدوین آن نیز در حال انجام است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تصویربرداری این سریال تا پایان بهمن ماه امسال ادامه دارد.
همچنین قرار است در هفته آینده سریال حکم رشد میزبان جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه باشد.
ثریا قاسمی (توران)، مه‌لقا باقری (محبوبه)، پیام احمدی‌نیا (غلام)، مجتبی فلاح (ذبیح)، شهین تسلیمی (عالیه)، علیرضا مهران (نوید)، حمید ابراهیمی (افشین کافر)، مهرداد ضیایی (دکتر پویا)، آزیتا ترکاشوند (زیبا چاپاری)، نیلوفر شهیدی (زهره)، مجید سعیدی (اسفند/ نعنا)، ندا قاسمی (سودابه)، هدی استواری (سایه)، ارشیا توکلی (سلیم)، حسن ولیخانی (نصیر) از جمله بازیگران سرال حکم رشد هستند.
مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه ۳ سیما تولید می‌شود.

امتیاز شما