امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

ویژه برنامه‌های مرکز کیش در دومین سالگرد شهادت «سردار دل‌ها»

مشاهده ۱۸۹
۱۴۰۰/۱۰/۱۲- ۰۹:۰۷

ویژه برنامه‌های صدا و سیمای کیش به مناسبت سالروز شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به همین مناسبت سیمای کیش برنامه‌های مختلفی را پخش می‌کند. «مرد میدان» عنوان ویژه برنامه ای است که 13 دی در ساختار ترکیبی ساده ساعت 18:30 پخش می‌شود. همچنین برنامه «در جزیره» در قالب گزارش 15 دقیقه ای 12 و 13 دی ساعت 21:30 مراسم مرتبط با این روز را پخش می‌کند. «کافه ترانه» سه شنبه 13 دی ساعت 22 با ساختار موسیقی‌های حماسی و کلیپ های ویژه این روز را گرامی می دارد.  کلیپ «شهادت خورشید» نیز با موضوع سردار سلیمانی، تولید سیمای کیش همزمان با سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی پخش می‌شود.

صدای مرکز کیش نیز دو مجموعه 6 قسمتی با نام «از چیزی نمی ترسیدم» و «ملک سلیمان» را به ترتیب ساعت 17:05 و 12:30 روزهای شنبه تا پنجشنبه روی آنتن می‌برد. مستند 20 دقیقه ای «عقیق سرخ» ساعت 20:30 13 دی، و نیز یک وکس پاپ، یک مینی فیچر 6 دقیقه ای به نام کنگره شعر خاتم سلیمانی تولیدی رادیو کیش در این ایام شنیدنی می‌شود. برنامه «ساحل مرجانی» 12 و 13 دی ساعت 19 تا 20:30 ویژه شهادت سردار را پوشش می دهد. «کیشانه» 13 دی ساعت 9:45 تا 11:30 به همین موضوع اختصاص دارد و «آوای دریا» در همین روز از ساعت 16 تا 17 به پخش سرودهای مرتبط با سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی می‌پردازد.

همچنین کلیپ گزارش «جامعه از دیدگاه حاج قاسم»، «قهرمان من» به زبان انگلیسی، پوستر و استوری موشن، انتشار و توزیع محتوای تامینی با موضوع سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و ... از فعالیت های فضای مجازی کیش در این ایّام است.

امتیاز شما