امروز شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۱

ساخت برنامه‌های مطالبه محور برای نشان دادن مشکلات مردم

مشاهده ۱۶۴
۱۴۰۰/۱۰/۱۵- ۱۱:۲۹

دکتراحسان قاضی زاده، نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی‌ با محسن نصرپور، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محسن نصرپور، مدیرکل خراسان رضوی در این دیدار گفت: صدا و سیمای خراسان رضوی سعی دارد با تولید برنامه‌های مستند و گزارشی به معرفی پتانسل های موجود درشهرستان‌ها بپردازد و در کنار آن با ساخت برنامه‌های مطالبه محور برنامه‌های مسئولین استانی و شهرستانی را برای  ظرفیت های موجود مطالبه کند.

وی ادامه داد: ما آمادگی داریم مستندهایی که سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری می‌کند، تولید و پخش کنیم.

محسن نصرپور با اشاره به پخش گزارش های ویژه خبری ازشهرستان‌ها و دیگر برنامه‌های مرکز مانند «تلاش سبز» و ویژه برنامه «پنجشنبه‌های رادیو» گفت: مرکز خراسان رضوی سعی دارد همه مخاطبان شهرستانی خود را در قاب رسانه استانی ببنند.

در ادامه این جلسه دکتراحسان قاضی زاده، عضوهیات نظارت برسازمان صدا و سیما با قدردانی از تلاش های رسانه استانی در انعکاس و معرفی پتانسیل های موجود درشهرستان‌های استان، گفت: تهیه و پخش گزارش های صدا و سیما درخصوص مشکلات شهرستان‌ها کمک شایانی در نشان دادن گره‌ها و مشکلاتی که درجامعه بر اثر کوتاهی یا غفلت مدیران ما رخ داده، دارد. این برنامه‌ها تلنگری را به مدیران ارشد وارد می‌کند تا به فکر حل مشکلات و پاسخگوی مردم باشند.

همچنین در این جلسه مقرر شد، دکتر احسان قاضی زاده، نماینده مردم فریمان وسرخس درمجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق در آینده نزدیک مهمان ویژه برنامه «اشاره» باشد تا از ویژگی‌های بودجه 1401برای مخاطبان شبکه استانی بگوید.

امتیاز شما