امروز سه شنبه  ۱۱ مهر ۱۴۰۲

«پا به ماه» شبکه سه راوی لحظات شیرین و سخت مادر

مشاهده ۳۲۶
۱۴۰۰/۱۱/۰۳- ۰۸:۰۷

مجموعه مستند «پا به ماه» با موضوع لحظات خاص روزهای آخر بارداری و روز تولد؛ به تهیه کنندگی مهدیه سادات محور از شبکه سه سیما پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه مستند «پا به ماه» که شامل 10 مستند با موضوع قصه‌های روزهای پایانی انتظار برای تولد بچه و چالش های آن است، از یکشنبه سوم بهمن همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر هر شب ساعت 18 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌ رود.

«الفبای زندگی»، «زندگی به توان سه»، «خیال نگار»، «عروس ییلاق»، «برایمان بمان»، «شیرین عالم»، «زهرا گلی»، ، «زندگی روی امواج»، «آنسوی انتظار»، «قانون مادری» اسامی قسمتهای این مجموعه 10 قسمتی است که با تلاش مستندسازانی چون ماریا ماوتی، الهام آقالری، مرجان خسروی،طیبه مینایی، علی نیکبخت، نگین احمدی، آذر مهرابی، و سمیه کریمی ساخته شده اند.
مجموعه مستند «پا به ماه»، شهر به شهر و روستا به روستا لحظات خاص و به یادماندنیِ روز‌های آخر بارداری، روز تولد را به تصویر می‌کشد و قصه‌ روز‌هایی از زندگی آدم هایی که پر از انتظار، نگرانی، عشق، ترس و صبر بوده است را روایت می‌کند.
این مجموعه مستند که در خانه «هنری رسانه‌ای دیما» تولید شده، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و از یکشنبه سوم بهمن هر شب ساعت 18 از شبکه سه پخش می‌شود.

امتیاز شما