امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی با محور پویش «من فرزند انقلابم»

مشاهده ۳۹۷
۱۴۰۰/۱۱/۰۹- ۱۶:۱۷

مسئولان و فعالان فرهنگی کیش با حضور در نشست هم اندیشی «من فرزند انقلابم» بر هم افزایی دستگاه‌های فرهنگی با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این نشست که شنبه 9 بهمن در سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز کیش برگزار شد، نمایندگان فرهنگی نهاد امامت جمعه، سازمان منطقه آزاد کیش، آموزش و پرورش، فرماندهی انتظامی‌ کیش، کانون بسیج هنرمندان، جبهه مردمی‌ گام دوم انقلاب اسلامی و معاونان صدا و سیمای کیش حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در این نشست با تبریک ایام الله دهه فجر و قدردانی از تلاش رسانه ملی در تولید محتواهای فرهنگی، گفت: معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی‌ به صورت هنرمندانه و باور پذیر به نسل های نوپای انقلاب، مهمترین وظیفه دستگاه‌های فرهنگی است.

امام جمعه کیش افزود: همه دستگاه‌ها و به ویژه نهادهایی که امکان تبلیغ در زمینه جهاد تبیین را دارند موظف‌اند در این زمینه که مدّ نظر رهبر معظم انقلاب قرار دارد، تلاش کنند.

وی بر تقویت نقش مساجد در جشن‌های انقلاب تاکید کرد و گفت: مساجد به ویژه در دهه مبارک فجر کانون این جشن ملّی می‌شوند، و رسانه‌ها می توانند این برنامه‌ها را با عنوان مسجد انقلابی پوشش دهند.

امام جمعه کیش توسعه کشور پس از انقلاب اسلامی‌ به ویژه در سال های اخیر را نشانه توزیع عادلانه رفاه، ثروت و فرصت ها دانست و گفت: از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی این است که شهر یا استان محروم در کشور نداریم و برخی مناطق مانند استان هرمزگان صرفاً کم برخوردار محسوب می‌شوند و می‌باید مورد توجّه بیشتر قرار گیرند.

همچنین داود سیروس، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش در این نشست با اشاره به تولید برنامه‌های فرهنگی با موضوع انقلاب اسلامی‌گفت: فعالیت در حوزه دستاوردهای انقلاب، مصداق کامل سرمایه گذاری فرهنگی است.

وی افزود: همه دستگاه‌های فرهنگی می‌باید در زمینه معرّفی دستاوردهای انقلاب به کودکان و نوجوانان تلاش کنند.

پویش «من فرزند انقلابم» به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ با محور رسانه ملی آغاز شده است.

امتیاز شما