امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

پوشش کامل المپیک زمستانی ۲۰۲۲ از شبکه ورزش

مشاهده ۴۸۳
۱۴۰۰/۱۱/۱۶- ۰۸:۴۹

با شروع بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن، شبکه ورزش سیما قصد دارد مسابقات این دوره از بازی‌ها را به طور کامل و به صورت زنده از طریق این شبکه پخش کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی که با حضور ۲۸۶۱ ورزشکار از ۹۱ کشور در روزهای ۴ تا ۲۰ فوریه (۱۵ بهمن تا اول اسفند) در شهر پکن برگزار خواهد شد، به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما پوشش داده می‌شود.

این رقابت‌ها در ۱۵ رشته اسکی آلپاین بیاتلون، سورتمه، اسکی صحرانوردی، حرکات نمایشی، اسکی آزاد، هاکی روی یخ، کرلینگ، لوژسواری، اسکی نوردیک، اسکیت سرعت، اسکلت، پرش با اسکی و اسنوبورد برگزار می‌شود.

شبکه ورزش در نظر دارد تا همزمان با آغاز این مسابقات از امروز جمعه ۱۵ بهمن، هر روز از ساعت ۶ تا ۱۶ مسابقات مختلف این دوره از بازی‌ها را روی آنتن ببرد.

همچنین مسابقات ملی‌پوشان ایران در این دوره از بازی‌ها نیز در دو بخش آقایان و بانوان و در دو ماده آلپاین و صحرانوردی نیز در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است؛ کاروان ایران در این دوره از مسابقات با سه ورزشکار به نام‌های حسین ساوه‌شمشکی (روز ۲۴ بهمن)، عاطفه احمدی (روز ۲۰ بهمن) در آلپاین و دانیال ساوه شمشکی (روزهای ۱۹ بهمن) در صحرانوردی به مصاف رقیبان خود می‌روند.

همچنین مراسم افتتاحیه مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین، جمعه ۱۵ بهمن، از ساعت ۱۵:۳۰ به صورت زنده از شبکه ورزش پخش شد.

ویدئوها

امتیاز شما