امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
رئیس سازمان صداوسیما:
رئیس سازمان صداوسیما:

فضای تولیدات کودک و نوجوان نابرابر است

مشاهده ۱۶۷۴
۱۴۰۰/۱۱/۲۴- ۱۰:۰۰
تعداد بازدید:1674

رئیس سازمان صداوسیما گفت: الگوی تولید نوشت افزار باید در تولیدات پویانمایی، سینمایی و سایر محصولات مرتبط با کودک و نوجوانان به کار گرفته شود تا رشد و نفوذ بیشتری در این حوزه شاهد باشیم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در آئین پاسداشت دهمین سال آغاز جریان نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و رونمایی از پیام مقام معظم رهبری خطاب به فعالان این صنعت در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه فضای تولید محصولات کودک و نوجوان نابرابر است گفت: کشورهای جریان سلطه با استفاده از نفوذ فرهنگی و رسانه‌ای خود، در طول ده‌ها سال خود را بر فضای فرهنگی جهان مسلط کرده‌اند. وی با بیان اینکه تولید نوشت‌افزار و تولیدات فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان بسیار ارزشمند است، گفت: اقداماتی که تاکنون در این زمینه شده بسیار ارزشمند است و می‌توان امیدوار بود ابعاد و گستره آن بیش از این گسترش پیدا کند.
جبلی الگوگیری سایر حوزه‌های تولید از فعالیت‌ هایی که  در زمینه تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی‌به انجام رسیده است را ضروری خواند و افزود: الگوی تولید نوشت‌افزار باید در تولیدات پویانمایی، سینمایی و سایر محصولات مرتبط با کودک و نوجوانان به کار گرفته شود تا رشد و نفوذ بیشتری در این حوزه شاهد باشیم.
رئیس سازمان صدا و سیما شکل‌گیری چرخه تولید و توزیع را لازمه ارتقای سطح تولیدات فرهنگی دانست و گفت: صدا و سیما به عنوان یکی از مهم‌ترین حلقه‌های این چرخه موظف است نقش فعالی در تبلیغات و معرفی تولیدات داشته باشد.
آئین پاسداشت دهمین سال آغاز جریان نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و رونمایی از پیام مقام معظم رهبری خطاب به فعالان صنعت نوشت‌افزار ایرانی، یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

امتیاز شما