امروز شنبه  ۹ مهر ۱۴۰۱
دهه کرامت
دهه کرامت

تجلی کرامت ثامن الححج علی بن موسی الرضا (ع) در رسانه استانی گلستان

مشاهده ۱۰۶
۱۴۰۱/۰۳/۱۱- ۱۳:۵۶
تعداد بازدید:106

حاج اکبری مسئول نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در گلستان با حضور در صدا و سیمای استان با منتظرحجت مدیر کل صدا و سیمای استان در خصوص دهه کرامت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن خیر مقدم با اشاره به اینکه همه خادم درگاه نورانی ثامن‌الحجج(ع) هستیم اظهار داشت: ما هر چه داریم متعلق به صاحب این آستان مبارک است که قلب تپنده ایران اسلامی و همه مردم ایران است و قدردان نعمت وجود حضرت رضا (ع) در کشور هستیم .

منتظر حجت در ادامه، تعامل رسانه و آستان قدس رضوی را در نشر و ترویج معارف اسلامی‌ بسیار مؤثر دانست و افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، اصل حضور  امام رضا (ع) در ایران خود یک حرکت، اقدام و رویکرد فرهنگی است .

وی با تاکید بر  اینکه فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی معنویت و مردم محور است برگزاری جشن‌های دهه کرامت را بزرگترین و گسترده‌ترین عملیات فرهنگی جهان اسلام دانست و افزود: رسانه ملی آمادگی همه گونه همکاری با آستان قدس رضوی را برای توسعه این فرهنگ دارد.

مدیر کل صدا و سیمای استان در پایان تصریح کرد: هم‌ اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای پوشش هرچه بهتر برنامه‌های دهه کرامت صورت گرفته و برنامه‌های دهه کرامت امسال صرفا با محوریت مردم دنبال می‌شود.

در ادامه این نشست مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل صدا و سیمای استان، همکاری صدا و سیما با مجموعه آستان قدس رضوی را در تحقق اهداف معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سازنده و مفید توصیف کرد و گفت: تعامل حداکثری با صدا و سیمای استان در دهه کرامت در اولویت آستان قدس رضوی است.

حاج اکبری با تاکید بر ظرفیت های رسانه ای در مجموعه آستان قدس رضوی گفت : باید با تعامل اثر بخش میان صداوسیما و آستان قدس رضوی، همه این ظرفیت ها و به ویژه معنویت بارگاه منور حضرت امام رضا(ع) در رسانه ملی  و استانی متجلی شود .

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی افزایش سطح تعاملات را با رسانه‌ها یکی از راهبردهای جدی دانست و گفت: در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. رویکرد ما بازگشایی درب های آستان قدس به سوی رسانه‌هاست که صدا و سیمای استان توانسته به خوبی از عهده این رسالت برآید.

تصاویر

امتیاز شما