امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲
فرهنگ صحیح استفاده از نان
فرهنگ صحیح استفاده از نان

نقش مهم رسانه‌ ملی در فرهنگ صحیح استفاده از نان

مشاهده ۲۱۲
۱۴۰۱/۰۳/۳۰- ۱۰:۲۷
تعداد بازدید:212

افشار سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان با حضور در صدا و سیمای استان با دکتر منتظرحجت در خصوص همکاری و تعامل بیشتر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار ضمن خیرمقدم و تشکر از زحمات کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی استان افزود: با وجود پتانسیل در استان و توانمندی کارکنان انتظار می رود با نگاه کارشناسی و در راستای مصلحت عموم و حفظ سلامت جامعه با دستگاه‌های مرتبط و تاثیر گذار در استان برنامه‌هایی کشوری و قابل اجرا  در حوزه گندم، آرد و نان ارائه گردد و صدا و سیمای گلستان هم در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

منتظر حجت افزود:  آرد و کیفیت آن نقش مهم ومستقیمی در زندگی مردم دارد ونگهداری، نظارت بر تبدیل آرد و توزیع آن در ارتباط با این اداره کل است واین کالای مصرفی مهم باید به بهترین شکل ممکن به دست مردم برسد .

وی  در ادامه بیان داشت: اداره غله و خدمات بازرگانی، سازمانی بزرگ است و اگر عملکردی موفق نداشته باشد موجب بروز نارضایتی در جامعه و مردم می‌شود.

در این دیدار سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان ضمن تشکر و قدردانی از تعامل خوب مدیر کل صدا و سیما با این اداره کل به فرهنگ سازی صحیح مصرف نان اشاره داشت و گفت: رسانه ملی نهادی است که در حوزه اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و حتی مصرف صحیح نان دراستان  کارکرد موثر و چشمگیری داشته است.

افشار با اشاره به استفاده از نان‌های تیره و سبوس دار کرد و اظهار داشت: دستگاههای فرهنگی از جمله رسانه‌های نوشتاری  و علی الخصوص رسانه ملی و استانی نقش بسیار مهمی در ایجاد فرهنگ مصرف درست نان و تغییر ذائقه عمومی مردم خواهند داشت و نیازمند تعامل، سازنده و اثرگذار در عرضه نان و غلات در گلستان از سوی رسانه ملی هستیم.

وی در پایان گفت: برای حرکت صحیح در مصرف نان و غلات و دستیابی به نیازها و رضایتمندی مردم، به همکاری و تعامل بیشتر کاری و سیاست‌گذاری در عرصه مصرف و توزیع استان نیاز داریم.

تصاویر

امتیاز شما