امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بزرگداشت هفته قوه قضائیه در شبکه سهند

مشاهده ۱۶۱
۱۴۰۱/۰۴/۰۷- ۱۰:۰۰

شبکه سهند در بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و یارانشان، برنامه تلویزیونی ویژه گفتگو محور به تهیه کنندگی حسین وظیفه ساران روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ، در این میزگرد حقوقی – قضایی میهمانانی از دادگستری و تعزیرات حکومتی استان دعوت می‌شوند تا گزارشی درخصوص عملکرد این نهادهای مهم در استان ارائه دهند.

گفتنی است علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، موقری معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان و دکتر حضرتی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان میهمانان این میزگرد هستند و قرار است درخصوص اقتصاد مقاومتی و عملکرد دادگستری استان در این حوزه صحبت شده ؛ و گزارش هایی درباره عملکرد معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری در بخش های خانواده و جامعه همچون چگونگی حمایت از خانواده‌های زندانیان و خانوداه‌های آسیب پذیر جامعه ؛ و همچنین درخصوص نظارت بر بازار و قیمتها ، و راه‌های مقابله با گرانی ازائه شود.

در این میزگرد 45 دقیقه ای که در هفته قوه قضائیه پخش می‌شود وظیفه ساران تهیه کننده ، مهمان نواز کارگردان، اکبر شوقی مجری ، مسعود ابراهیمی صدابردار بوده و حسن حسین زاده – مسعود وطن خواه – خانم قربانی تصویربردار هستند. 

امتیاز شما