امروز سه شنبه  ۱۱ مهر ۱۴۰۲

امضای تفاهم نامه همکاری حوزه هنری استان با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

مشاهده ۱۹۱
۱۴۰۱/۰۴/۲۵- ۱۱:۵۸

طی آیینی در اتاق جلسات شبکه سهند، تفاهم نامه همکاری حوزه هنری استان با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداو سیمای آذربایجان شرقی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: هم افزایی نهادهای مردمی و انقلابی موجب افزایش بهره وری در حوزه هنر متعهد خواهد شد .

 دکتر مرتضی صفری افزود: این تفاهم نامه می تواند موتور محرکه ارتقای همکاری‌های دوجانبه برای نیل به اهداف متعالی فرهنگی و انقلابی شود و صداوسیما با تمام توان برای رسیدن به نقطه مطلوب در این حوزه تلاش خواهد کرد. وی با اشاره به دوره تحولی سازمان،  هویت محوری را فصل مشترک خوبی برای این همکاری‌ها برشمرد.

وی هنر متعهد را دارای ارجحیت در تمامی حوزه‌ها برشمرد و خاطر نشان کرد: هنرمندان جبهه انقلاب، توان بالایی دارند و باید از این ظرفیت ها استفاده بهینه شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اضافه کرد: حوزه‌های پیام این مرکز در بخش های صدا، سیما و خبر و همچنین فضای مجازی آمادگی کامل دارند تولیدات فرهنگی حوزه هنری استان را پخش کنند و در این خصوص هیچ محدودیتی ندارند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی هم در این مراسم ضمن تشکر از همکاری‌های گسترده صداوسیما در برنامه‌های حوزه هنری استان ،گفت: حوزه هنری استان با رویکرد تحولی خود بدنبال تولید محتوای مناسب برای بسط و توسعه فرهنگ متعالی انقلاب اسلامی است.

محمدحسین بلاغی امضای این تفاهم نامه را گامی مثبت برای توسعه همکاری‌ها با نگاه تعاملی دانست.

وی تاکید کرد : حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با امکانات موجود خود و توان هنرمندان انقلابی به عنوان بازوی اجرایی و تامین و تولید محتوای فرهنگی در این تفاهم نامه به میدان آمده و می خواهد برنامه‌های مناسب تولید و در اختیار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی قرار دهد.

در پایان این مراسم آقای بلاغی با اهدای یک اثر هنری از تصویر مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی که از آثار هنرمندان حوزه هنری استان بود ، از همکاری‌های صداوسیما با آن نهاد انقلابی تجلیل کرد.

 

تصاویر

امتیاز شما