امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

عیدانه شبکه اترک

مشاهده ۳۶۱
۱۴۰۱/۰۴/۲۶- ۱۰:۳۸

صدای و سیمای خراسان شمالی به مناسبت عید غدیر خم با ویژه برنامه‌های مختلف مخاطبان خود را همراهی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای اترک در ویژه برنامه «عیدانه» با دعوت از کارشناسان دینی به بررسی واقعه غدیر و ولایت و امامت حضرت علی (علیه السلام) و تبیین جایگاه امامت و ولایت  که نقطه عطفی در تاریخ اسلام و تشیع محسوب می‌شود می‌پردازد.

گزارش مردمی، گفتگوی کارشناسی، موسیقی، تواشیح و مولودی، طنز نمایشی، گزارش ویژه از سادات، تلفن و پیامک های مخاطبان و... از بخش های برنامه است.

 «عیدانه»  یکشنبه 26 تیر ساعت 21 و دوشنبه 27 تیر ساعت10 به مدت یک ساعت به تهیه کنندگی سعید آقایی و رسول فرح بخش از سیمای اترک  به طور زنده روی آنتن می رود.

صدای اترک نیز در برنامه «سلام سید» با دعوت از کارشناسان مذهبی به تبیین ولایت مداری و تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی ونقش ولایت در تقویت بندگی و جایگاه آن در زندگی می‌پردازد.

 پخش گزیده از سخنان رهبری در مورد عید غدیر خم، نوای مداحان و ذاکران و موسیقی با کلام و بی کلام گزارش، ارتباط با حرم رضوی، گفتگو با سادات، گفتگو با مسئول بنیاد غدیر در استان، گزارش از شهرستان‌ها، برش هایی از فیلم های مربوط به واقعه غدیر، مولودی خوانی، بسته‌های صوتی از آداب و رسوم مردم استان در عید غدیر، سخن بزرگان در ارتباط با ولایت، موسیقی، تلفن و پیامک های مردمی و... از دیگر بخش های «سلام سید» است.

«سلام سید» به تهیه کنندگی مجید حمزانلوئی دوشنبه 27 تیر مصادف با عید غدیرخم از ساعت 10 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای اترک پخش می‌شود.

 

امتیاز شما