امروز دوشنبه  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

صبح پارسی در سوگ عزای حسین نوحه سرایی می‌کند

مشاهده ۱۷۱
۱۴۰۱/۰۵/۱۱- ۱۴:۴۴

مسلم نادعلیزاده روز چهارشنبه دوازدهم مرداد ماه در «صبح پارسی» برنامه صبحگاهی شبکه جام جم حضور می‌یابد. نادعلیزاده کارشناس مذهبی است که در صبح پارسی حضور پیدا می‌کند تا درباره ارتباط ادبیات و مذهب صحبت کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در ادامه برنامه، علیرضا هاشم‌نژاد، پیرغلام از آذربایجان شرقی تبریز در صبح پارسی حاضر می‌شود تا به صحبت درباره محرم بپردازد.

این برنامه همچنین میزبان فتح‌الله و غلامرضا بابایی، پیرغلامان و خادمان اهل بیت از زنجان  است که به مناسبت ایام محرم برای گفتگو در مورد حلواپزی و مراسم‌ های دیگر در این ایام در صبح پارسی حاضر می‌شوند.

اجرای «صبح پارسی» فردا را محمد امین نبی‌اللهی و آلاء خامه‌یار بر عهده دارند و تهیه کننده این برنامه علیرضا نظارت است.

برنامه صبحگاهی «صبح پارسی» از دوشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۹ صبح بر روی آنتن شبکه جام جم می رود. این برنامه با محوریت اخلاقی و فرهنگی تنظیم شده و بخش‌هایی مانند نماهنگ‌های خوانندگان معروف با مناظری از طبیعت، معرفی کتاب، ورزش صبحگاهی و گزیده مهمترین اخبار  برای مخاطبان در آن پخش می‌شود. همچنین آیتم «یادته» به معرفی اماکن بسیار قدیمی ایران پرداخته است.

گفتنی است؛ این برنامه از استودیو تولید شبکه جام جم بر روی آنتن می رود. ویدئوها، تصاویر و اطلاعات بیشتر این برنامه را می توانید در صفحه اینستاگرامی‌به آدرس sobheparsi@ مشاهده کنید.

اخبار مرتبط

امتیاز شما