امروز جمعه  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
در «سگ‌ها و گربه‌ها»ی پرس تی‌ وی مرور می‌شود؛
در «سگ‌ها و گربه‌ها»ی پرس تی‌ وی مرور می‌شود؛

نتایج معکوس تحریم های غرب علیه روسیه

۱۴۰۱/۰۵/۱۲- ۱۲:۵۸

تحریم‌های غرب علیه روسیه و نتیجه معکوس حاصل شده، زیر ذره‌بین نقادانه و طنازانه «سگ‌ها و گربه‌ها» (Cats & Dogs) پرس تی وی قرار گرفته می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سگ‌ها و گربه‌ها» این هفته به سراغ موضوعات مختلفی از جمله تحریم غرب علیه روسیه و قدرتمندتر شدن ارزش روبل، تورم بی‌سابقه در آمریکا و عذرخواهی پاپ از نسل‌کشی در کانادا رفته و این وقایع را از زاویه دید طنز تجزیه و تحلیل می‌کند.
لمبیت اوپیک مجری برنامه ابتدا به تحریم‌های غرب علیه روسیه و نتایج معکوس حاصل از آن می‌پردازد. اوپیک بر این حقیقت صحه می‌گذارد که نه تنها پوتین قدرتمندتر از گذشته شده، که تحریم‌های کشورهای غرب علیه روسیه، اوضاع اقتصادی این کشورها و به‌خصوص آمریکا را با چالش‌های جدی مواجه کرده است.
مجری «سگ‌ها و گربه‌ها» در ادامه، به سراغ تورم بی‌سابقه در آمریکا می‌رود؛ تورمی‌که جوانان، نوجوانان و کودکان آمریکایی برای اولین‌بار است که تجربه می‌کنند.
برنامه «سگ ها و گربه‌ها» به تهیه کنندگی مهدی عرب پنج‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس‌ تی‌وی می‌رود و بازپخش آن ساعت ۰۷:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز جمعه، ۰۰:۰۰ و ۱۲:۰۰ شنبه و ۱۹:۰۰ روز یکشنبه آینده است.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک       https://www.presstv.ir/Section/150103این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌ وی مشاهده کنند.

امتیاز شما