امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

تغییرات کنداکتور شبکه نسیم در هفته سوم محرم

مشاهده ۲۸۴
۱۴۰۱/۰۵/۲۲- ۱۱:۲۸

در هفته سوم‌ محرم برنامه‌های تهمتن، نسیم دانش و هوش برتر به جدول پخش این شبکه می‌پیوندند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سری جدید برنامه نسیم‌ دانش به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری، کارگردانی و اجرای آریا طاهری، روزهای زوج ساعت ۱۸:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد.
این برنامه در مرز ۱۰۰۰ تایی شدن است و تاکنون به بیش از ۴۰۰۰ هزار شرکت دانش‌بنیان، استارتاپ، شتاب دهنده و رویدادهای مهم علمی‌کشور سرزده است و آن‌ها را به قاب تصویر رسانده است.
اکنون نسیم دانش در سری جدید خود قصد دارد تا در فضای استودیویی برنامه و در کافه فناوری، میزبان صاحبان زیست بوم فناوری کشور باشد که با وجود تحریمها توانستند مسیر پیشرفت خود را طی ‌کنند.

سری چهارم از فصل دوم هوش برتر به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی هر شب ساعت ۲۱ به روی آنتن می رود. این برنامه با شعار هوش و استعداد همانند ماهیچه انسان قابل پرورش است توانسته با طیف وسیعی از مخاطبان در سراسر کشور ارتباط برقرار کند. در سری جدید این برنامه همانند سری قبل، نفرات دوم در گروههای مقدماتی حذف نشده و با رقابت مجدد شانس رسیدن به فینال را خواهند داشت.


سری جدید از رقابت های مسابقه بزرگ "تهمتن" به تهیه کنندگی رضا نصیری با اجرای آیدین ختایی و بهداد سلیمی از چهارشنبه ۲۶مرداد‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ پخش خود را آغاز می‌کند تا شرکت کنندگان با حفظ روحیه پهلوانی و گذراندن چالش های پیش رو براساس توانمندی جسمی و قدرتی فینالیست سری جدید از این برنامه را معرفی کنند.


همچنین برنامه زنده "هفت ترانه" در ساعت ۱۹، سریال "تنهایی لیلا" ساعت ۲۰، "دنیای مستند" شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۲، "کارستون" چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲، "ورزشیا" ساعت ۲۲:۳۰ و برنامه پر مخاطب "با حسین (ع) حرف بزن" ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش خواهند شد. علاقمندان می توانند ادامه مسابقه "شهروند و‌ مافیا" را شنبه تا سه شنبه با اجرای علیرام نورایی ساعت ۲۳:۳۰ و سری جدید مسابقه "تهمتن" را روزهای چهارشنبه تا جمعه در همین ساعت از این شبکه دنبال نمایند.

امتیاز شما