امروز دوشنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۲
کارشناسان آمریکایی «ما مردم» پرس تی‌ وی پاسخ می‌دهند؛
کارشناسان آمریکایی «ما مردم» پرس تی‌ وی پاسخ می‌دهند؛

آیا ترامپ از صحنه سیاسی آمریکا حذف می‌شود؟

مشاهده ۱۷۰
۱۴۰۱/۰۵/۲۶- ۱۲:۲۸
تعداد بازدید:170

موضوع برنامه «ما مردم» (We The People) شبکه پرس تی‌وی به بررسی کشف اسناد فوق محرمانه از خانه رییس‌جمهور سابق آمریکا اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته «ما مردم» نگاهی دارد به کشف اسناد فوق محرمانه از خانه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و بازتاب و تبعات سیاسی‌ آن در این کشور.
دنیل آریا مجری برنامه در گفت‌وگو با مارگارت کیمبرلی و مکس پری روزنامه‌نگاران آمریکایی به بررسی همه‌جانبه این اتفاق می‌پردازد و از آن‌ها می‌پرسد که آیا تلاشی است برای جلوگیری از کاندیداتوری مجدد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده؟
کارشناسان برنامه همچنین تحلیل و پیش‌بینی خود را از آینده سیاسی دونالد ترامپ ارائه می‌دهند و در این‌باره صحبت می‌کنند که آمریکا به سرعت به سمت دوپارگی هر چه بیشتر حرکت می‌کند.
آریا این پرسش را نیز با کیمبرلی و پری مطرح می‌کند که نقش جو بایدن و حزب دموکرات در هجمه جدید علیه ترامپ چیست و چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟
برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی روز پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌ وی مشاهده کنند.

امتیاز شما