امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

«خیلی دور خیلی نزدیک» در «سینمای ایرانی» هیسپان تی‌وی

مشاهده ۱۴۵
۱۴۰۱/۰۶/۱۹- ۱۲:۱۷

«خیلی دور خیلی نزدیک» عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه «سینمای ایرانی» برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سینمای ایرانی» با اجرای اسوالدو کانالز که هر هفته ضمن نمایش یک فیلم سینمایی ایرانی، با دعوت از عوامل و کارشناسان به بررسی آن می‌پردازد، در این قسمت فیلم «خیلی دور خیلی نزدیک» به کارگردانی سید رضا میرکریمی را با حضور کارشناسان و منتقدان حوزه سینما محمد کلهر و آریا قریشی به نقد و بررسی می‌گذارد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دکتر عالم، جراح برجسته مغز و اعصاب که اعتقادی به خدا ندارد به‌دلایل مختلف فرزندش را فراموش کرده‌است که به‌صورت اتفاقی در شب تولد پسرش، سامان، از مریضی او که تومور مغزی است، باخبر می‌شود و به‌دنبال پسر ستاره‌شناسش در کویر به‌راه می‌افتد…
مسعود رایگان، افشین‌هاشمی، محمدرضا نجفی، الهام حمیدی و... در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.
برنامه «سینمای ایرانی»  (Cine Iraní) به تهیه کنندگی و کارگردانی فهمیه اسماعیل پور، از جمله برنامه‌های پربیننده شبکه اسپانیایی زبان تلویزیون است که معرفی قابلیت های سینمای ایران و سینماگران ایرانی را در دستور کار دارد.
«سینمای ایرانی» امروز شنبه 19 شهریور ماه ساعت 19:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و تکرار آن روز یکشنبه در ساعت های 11:30،2:30و 23 و روز دوشنبه 9:30 پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.hispantv.com/showprogram/cine-irani/791 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما