امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

نقش بی بدیل رسانه ملی در توسعه و آبادانی کشور

مشاهده ۱۳۶
۱۴۰۱/۰۶/۲۲- ۱۰:۲۹

مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه جمعی از مدیران استانداری با حضور در صدا و سیمای گلستان با شکری نیا مدیر کل صدا و سیمای استان با هدف برنامه ریزی برای توسعه استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن خیر مقدم و تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی بیان داشت: این مرکز آمادگی کامل دارد تا  با همکاری وهمراهی استانداری و معاونت سیاسی این استان به پوشش مراسمات اربعین از جمله مراسم جاماندگان اربعین امسال بپردازد.
شکری نیا با اشاره به شعار همدلی وهمزبانی در دولت گفت: صداوسیما به عنوان یک رسانه آمادگی خود را در همه زمینه‌های مختلف برای انعکاس خدمات دولت ومجموعه استانداری دراستان اعلام می دارد.
وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی‌های مدون در رسانه استانی برای پرداخت به مسائل مهم استان از جمله رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و ...افزود: رسانه ملی و استانی همواره تلاش دارند ضمن ارائه عملکرد فراجناحی و لحاظ نمودن منافع کلی نظام ، پرداخت به این مباحث را در کنار خدمات دستگاههای اجرایی در برنامه‌های مختلف انعکاس دهد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن تبریک انتصاب شکری نیا مدیر کل صدا و سیمای گلستان با بیان اهمیت و نقش رسانه ملی در توسعه و آبادانی کشور، گفت: رسانه ملی امروز در مقام سخنگوی نظام، به عنوان یکی از اثرگذارترین ابزارهای فرهنگی و فرهنگساز در کشور نقش کلیدی دارد .
مهاجر ضمن قدردانی از عملکرد رسانه استانی در اطلاع رسانی حوادث طبیعی اخیر، نقش صداوسیما را در آموزش عمومی‌به منظور مواجهه با بحران‌هایی مانند سیل و جلوگیری از انتشار اخبار غیرموثق که موجب ترس و احساس ناامنی می‌شود، انکارناپذیر توصیف کرد.

تصاویر

امتیاز شما