امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱
معجزات امام مهربانی‌ها به روایت " قرار"
معجزات امام مهربانی‌ها به روایت " قرار"

ویژه برنامه "قرار" در روزهای پایانی صفر

مشاهده ۸۰
۱۴۰۱/۰۶/۲۸- ۱۱:۵۵

برنامه زنده" قرار" ویژه دهه پایانی ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) به تهیه کنندگی مهسا محمدی از حرم مطهر رضوی ( شهرمشهد مقدس) از30 شهریورماه هر شب ساعت 22 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این ویژه برنامه از چهارشنبه 30 شهریورماه به مدت 7 شب میزبان بانوانی است که در فراز و نشیب های قصه زندگی خود با توسل و ارادت ویژه به امام رضا (ع) معجزه اتی از این امام رئوف دیده اند که آن را برای مخاطبان روایت می‌کنند.
ویژه برنامه "قرار"با اجرای محبوبه عزیزی روایت‌گر زندگی بانوانی از اقشار مختلف جامعه است که هر کدام مسیر زندگی پر افتخار خود را با استعانت از امام رضا(ع) پیموده‌اند و امروز بعد از گذشت سختی‌ها و مشکلات در مسیر علاقه به این امام رئوف قدم بر می‌دارند.
گفتگو با مهمانان، پخش تصاویر حرم رضوی، میان برنامه‌های مناسبتی و... از بخش های این ویژه برنامه است که در روزهای پایانی ماه صفر و ایام منتهی به شهادت امام رضا(ع) از استودیوی حرم رضوی تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.
ویژه برنامه" قرار" با مشارکت آستان قدس رضوی و گروه معارف شبکه پنج سیما در دهه پایانی ماه صفر از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

امتیاز شما