امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
«جان‌وتَن» به قسمت چهارم رسید
«جان‌وتَن» به قسمت چهارم رسید

روایت بازپس‌گیری یک جنگنده عراقی

مشاهده ۴۱۲
۱۴۰۱/۰۷/۰۲- ۱۳:۱۶
تعداد بازدید:412

قصه «مجید حسام» در چهارمین قسمت از برنامه ترکیبی «جان‌وتَن» که امشب دوم مهرماه روی آنتن می‌رود، برای مخاطبان به تصویر کشیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، چهارمین قسمت از برنامه ترکیبی «جان‌وتَن»، محصول مشترک مرکز مستند سوره و مرکز هنری-رسانه‌ای نهضت که امروز دوم مهرماه حوالی ساعت 17:00 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود، قرار است قصه «مجید حسام» را برای مخاطبان بازگو کند.

در خلاصه داستان این قسمت با عنوان «در میان دو مرز پیدا شد» آمده است: «پس از امضای قرارداد ۵۹۸، مجید حسام در مرزهای کشور مستقر است. محلی‌ها به او خبر می‌دهند جنگنده‌ای عراقی در میان مرز ایران و عراق قرار دارد که بدنه‌ آن به نسبت سالم و منفجر نشده است اما قاچاقچی‌ها می‌خواهند جنگنده را برش بدهند و بدنه‌ آن را بفروشند. مجید حسام آن‌ها را فریب داده و جنگنده را پس می‌گیرد.»

تاکنون سه قسمت از این برنامه ترکیبی با عنوان «هیچ پناهگاهی جز او نیست» روایت زندگی شبنم حیرانی که در بمباران پناهگاه پارک شیرین کرمانشاه مادر، پدر و برادر کوچتر را از دست می‌دهد، «وقتی دوربین‌ها شکست می‌خورند» با پرداخت به زندگی مهدی طحانیان، کودک ۱۳ ساله‌ای که در جنگ زاغه مهمات بسیار بزرگی را کشف می‌کند و «باغی که هیچگان درش بسته نبود» با نگاه به زندگی مهناز فتاحی که باغ مادربزرگش محلی برای آوارگان جنگ و پناهندگان ایرانی و عراقی شد، از شبکه سه سیما پخش شده است.  

«جان‌وتَن» به کارگردانی علی فراهانی‌صدر، تهیه‌کنندگی مهدی مستوفی و با اجرای محمدجعفر خسروی از 30 شهریور تا 8 مهر هر روز حوالی ساعت 17:00 روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

امتیاز شما