امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛

تجاوزات صهیونیست ها به مسجد الاقصی

مشاهده ۲۳۷
۱۴۰۱/۰۷/۰۴- ۱۴:۰۱
تعداد بازدید:237

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی اقدامات رژیم صهیونیستی و تغییرات در مسجد الاقصی اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان با اجرای خوان کارلوس روسو به اقدامات مستمر رژیم صهیونیستی با هدف تغییر وضعیت تاریخی و حقوقی موجود در مسجدالاقصی می‌پردازد.در این برنامه می‌بینیم مسجد الاقصی به عنوان اولین قبله مسلمانان به شمار می رود اما رژیم صهیونیستی با اقداماتی سعی در ایجاد تغییراتی در این مکان مقدس دارد؛ از یورش به مسلمانان تا ناامن سازی منطقه برای حضور فلسطینیان. در ادامه برنامه می‌بینیم روز به روز حمله شهرک نشینان افراطی به مساجد بیشتر و سیاستمداران رژیم صهیونیستی از گرفتن این مکان مقدس از دست مسلمان صحبت می‌کنند. این اقدامات می تواند منجر به درگیری همه جانبه بین فلسطینی‌ها و صهیونیست ها شود.برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 05:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 10:30،14،19:30 و روز چهارشنبه ساعات 3:30 بامداد و 17:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما