امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

گفت‌وگوی شب‌ نشینی با خانواده موفق ورزشی

مشاهده ۱۰۶
۱۴۰۱/۰۷/۰۹- ۱۲:۱۹

شروع ورزش از سنین کم با موفقیت فرزندان در بزرگسالی ارتباط مستقیم دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ستایش سمیعی، ورزشکار حرفه ای که به شب نشینی آمده بود گفت: من از سه سالگی ژیمناستیک را آغاز کردم و پس از مدتی در مسابقات حرفه‌ای شرکت کردم. با گذر زمان به سمت رشته‌هایی مانند شنا، کاراته و والیبال رفتم و اخیرا توانستم در رشته کاراته مقام قهرمانی را در رده سنی خود کسب کنم.

وی افزود: آرزو دارم از نظر ورزشی به مرتبه داوری و مربیگری برسم و رشته‌های مختلف ورزش را امتحان کنم و تا جای ممکن در آن‌ها پیشرفت داشته باشم.
شبنم مددی، مربی و داور ژیمناستیک و مادر ستایش گفت: من ده سال است که در این رشته فعالیت دارم .همسر و دخترم در تمام مسیر زندگی به خصوص بزرگ‌ کردن دوقلو‌ها بسیار همراهم بودند و همیشه مرا حمایت کرده‌اند.
سعید سمیعی، پدر ستایش گفت: از داشتن چنین خانواده‌ای بسیار خوشحال هستم . زمانی که متوجه شدم خداوند فرزندان دوقلو به من داد، شگفت‌زده شدم . با گذر زمان و با حمایت همسر و دختر بزرگم توانستیم به بهترین نحو شرایط را مدیریت کنیم.
وی افزود: آرزوی من برای فرزندانم این است که به هر آنچه دوست دارند برسند و من بتوانم تا آخرین لحظه تمام انرژی خود را به حمایت از آن‌ها صرف کنم.
گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگزاری می‌شود.

امتیاز شما