امروز دوشنبه  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

شوتبال بانوان، نشاط فرهنگ ایرانی

مشاهده ۱۹۰
۱۴۰۱/۰۸/۰۲- ۱۵:۰۰

مدیر شبکه نسیم از پشت صحنه برنامه شوتبال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید محمد رضا خوشرو مدیر شبکه نسیم به همراه امیر عباس اشرف مدیر تامین برنامه و احمد لنگرودی مدیر گروه تولید این شبکه از پشت صحنه فینال بانوان سری جدید شوتبال بازدید کردند.

خوشرو در این بازدید عنوان کرد: فعالیت های بانوان کشورمان در چارچوب های فرهنگی خویش و مبتنی بر ریشه عمیق نهادینه شده است و از این رو این قشر عظیم در خانواده و جامعه اسلامی ایرانی ، همواره در محیط های اجتماعی فعال اند و با شور و نشاط در عرصه‌های مختلف ورزشی حضور دارند. برنامه شوتبال بانوان در شبکه نسیم بازنمایی نمونه ای از این نشاط تراز فرهنگی بانوان ایرانی است.

 

وی افزود: مسابقه شوتبال نمایش توانمندی‌های ملی است که از دل همین جامعه بیرون آمده است و به تمام جوانان این مرز و بوم نشان می دهد برای قهرمان‌ شدن نیاز به تلاش، هدف و شور و اشتیاق است . همچنین این برنامه امکان دیده شدن بیشتر را برای انها فراهم می‌کند.

مسابقه شوتبال به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان و کارگردانی محمد پیوندی در دو بخش بانوان و آقایان با اجرای سوگل طهماسبی و علی عامل هاشمی‌شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

امتیاز شما