امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
مسابقه پنج ستاره در شبکه پنج
مسابقه پنج ستاره در شبکه پنج

پنج ستاره برای شبکه پنج + تیرز

مشاهده ۶۹۲
۱۴۰۱/۰۸/۱۶- ۱۱:۵۷
تعداد بازدید:692

فصل جدید مسابقه تلویزیونی پنج ستاره به تهیه کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی به زودی از شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل جدید مسابقه پنج ستاره در 52 قسمت 50 دقیقه ای با محوریت آشنایی با تربیت فرزندان تهیه و تولید می‌شود.

در این مسابقه رقابت بین دو خانواده 3 تا 7 نفره با حضور شمار زیادی از تماشاچیان شکل می‌گیرد . شرکت کنندگان باید جواب سوالی مرتبط با شخصیت های نمایشی را پیدا کرده و روی یک ماز لغزان (بازی مسیربایی مارپیچ) گزینه درست را اعلام کنند.در هر مسابقه بازی‌های خانوادگی تکلیف میزان زمان و تعداد نفرات گروه‌ها را معین می‌کند. در پایان جوایز به صورت نقدی به برندگان اهدا می‌شود.

در این مسابقه شخصیتی به نام مسعول که نقش آن را مصطفی احمدی ایفای می‌کند، استندآپ کمدی اجرا می‌کند و مخاطبان در طول مسابقه شاهد گپ و گفت او با مجری برنامه و شرکت کنندگان هستند. دکور مسابقه پنج ستاره بر اساس تم مرکزیت طراحی شده و دارای ۳۶۰ درجه شوت است. بخش های این دکور را اتاق های نمایش، دیواره امتیازات، ماز، تماشاگران و استیج مجری تشکیل می دهد.

نحوه شرکت در این فصل از مسابقه پنج ستاره از طریق فراخوان و تامین کنندگان حرفه ای انجام می‌شود. مسابقه جذاب و مهییج "پنج ستاره" کاری از گروه تهران و شهروندی است که به زودی از شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

 

ویدئوها

امتیاز شما