امروز دوشنبه  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

فصل مشترک مردم با پرچم ایران در نسیما

مشاهده ۱۲۳
۱۴۰۱/۰۸/۲۹- ۱۲:۲۰

همزمان با شروع جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، دوربین مخفی نسیما امشب، یکشنبه ۲۹ آبان به سراغ هویت ایرانی رفته تا نشان دهد که این نشان‌ها شناسنامه هر ایرانی است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی دوربین مخفی نسیما این هفته به سراغ آنچه رفته که نشان و هویت هر فرد ایرانی است. بودنِ این نشان یعنی اصالت و نبودنش بی اصالتی را نمایان می‌کند.

هر کشور برای خود یک فصل مشترک دارد که می‌تواند نماد آن کشور باشد و در برخی ایام آن نمادها باعث می‌شود حس غرور ملی در بین همه حتی بچه‌ها هم هویدا شود. نمادی که باعث می‌شود هر کس با دیدن و خواندن آن حس غرور پیدا کند، پرچم و سرود ملی آن کشور است.
در این قسمت بازیگر نسیما ، یک کودک نونهال است که با سپرده شدن یک مسئولیت جهت خواندن سرود ملی در یک مسابقه، وی با در دست داشتن متن سرود ملی به جمع مردم رفته تا از آنها کمک بخواهد تا در حفظ و درست خوانی این سرود به آن کمک کنند و در آخر ماجرا و زمانی که مردم سرود را به کودک یاد می‌دهند برای آن‌ها یک شگفتانه ای رقم می‌خورد.
دوربین مخفی نسیما به تهیه کنندگی پرهام عمرانی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه می‌پردازد که از شبکه نسیم روی انتن می رود.

 

امتیاز شما